Přejít na obsah

Radko Pondělíček

Členové
  • Příspěvky

    12
  • Registrace

  • Přítomen

O uživateli Radko Pondělíček

  • Datum narození 23.8.1982

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Praha
  • Fanoušek značky
    Hodinky PRIM
    Skůtry Čezeta

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

Radko Pondělíček's Achievements

Začátečník

Začátečník (2/8)

  1. Dneska mi žena koukla na hodinky a povídá, že si nikdy nevšimla, že mají na sobě kytičku. Marně jsem vysvětloval znak Eterny[emoji1] Humidor na hodinky... Odesláno z mého RG500 pomocí Tapatalk
  2. Taková chronoswingers párty;) Přinést, podělit se, vyzkoušet, půjčit své a jít dál. Odesláno z mého RG500 pomocí Tapatalk
  3. Děkuji za super sraz a pokec se stejně postiženými. A těším se na příště. Odesláno z mého RG500 pomocí Tapatalk
  4. Nevím jak to stihnu v práci, takže je možné že dorazím mezi půl sedmou sedmou. Držte mi flek.
  5. Středa 23. listopadu; GATE 18:00 1. Melly 2. Foldes 3. Bezous 4. Ruiz.aw 5. matthias 6. MJ 7. Kid A (50/50) 8. Lamiczka (70/30 že ano) 9. xbraj19 10. Lukyn63 11. Andrew (tak 40% že ano) 12. Povidláček 13. svasek.michal 14. 969 15. Kuncák7 16. Radko Pondělíček
  6. Vidíš, tu datumovku asi přehlídnul Jinak co se týče stropu, znáte to, vždycky se to dá natáhnout (asi jako státní zakázky . Ostatní už jsem mu poslal. Díky za rady.
  7. Má jedny automaty, nevím, jestli mu ruční bude konvenovat. Ale neměl by to být problém.
  8. Ahoj všem, brácha si vybírá k promoci hodinky, cenový strop je kolem 13 tisíc. Chce spíše něco s jednoduchým ciferníkem, tedy tři ručky a datum (na datu trvá). Mechanika/Quartz je mu fuk, ale spíš bych ho tlačil k mechanickým. Hodinky chce na běžné nošení, na sport hodinky sundavá, takže vodotěsnost a odolnost tu nehrají prim. Velikost hodinek cca 42-45 mm. Zatím má vybrané tyto favority: http://www.chronoshop.cz/steinhart-pilotni/steinhart-nav-b-uhr-stainless-steel http://www.hodinky-damske-panske.cz/junkers-6050-5/a-37996/ http://www.tissot-hodinky.cz/eshop-tissot-visodate-23343.html Mě osobně se líbí první varianta. Co byste doporučili vy? Ev. jiné tipy v této kategorii? Díky za odpovědi. Radek
  9. Jmenuji se Radek a závislým jsem už přes pět let. Začalo to nenápadně? V devíti letech mi děda koupil mé první hodinky- PSII. Ty bezproblémově šly, jenomže doba si žádala digitálky. Měl jsem jich několik, kde je jim konec, nevím. Hlavním požadavkem bylo, aby byly vodotěsné, aby měly podsvícení a spoustu tlačítek a funkcí? Pak bylo dlouhé bezhodinkové období, až jsem v šuplíku našel své první, nechal je opravit a nosil je. Ale chtěl jsem ještě jedny, tak jsem začal shánět ve vetešárnách další. A našel. No a pak už jsem zjistil, že bez pravidelné návštěvy už nemůžu být? V některých už mě znají a rovnou vytahují krabice s Primkami. Kromě několika kusů Primek mám jedny Eterny, kapesní Omegy a nedávno jsem si pořídil Orlíky II. Takže tak jsem do toho spadnul.
  10. Omlouvám se za zmatky, myslel jsem, že moje přihlašovací jméno sem na fórum se zobrazuje. Objednávka platí.
×
×
  • Vytvořit...