Přejít na obsah

Patrikd

Členové
  • Příspěvky

    43
  • Registrace

  • Přítomen

1 sledující

O uživateli Patrikd

  • Datum narození 24.9.1992

Contact Methods

  • ICQ
    454-152-154
  • Skype
    patrik_dundych

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

Patrikd's Achievements

Začátečník

Začátečník (2/8)

  1. Ty Tissoty nejsou můj šálek kávy. Na Mida tv jsem koukal, ale taky to neni úplně ono. Hamiltony podle mě mají velký lug to lug. Chlapi díky za vaše nápady, asi to bude chtít ještě dost času a hledání
  2. Na ty Wardy jsem také koukal, jsou moc hezké. Škoda té čekaci doby.
  3. Zdravím zdejší osazenstvo. Po X letech jsem se dostal zpět na tohle krásné fórum. Za tu dobu jsem ponosil Seiko Monster a SKX. Přemýšlím nad pořízením něčeho krásnějšího. Dost mě zaujali hodinky typu Tissot PRX. Zrovna u PRX se bojím velikosti ( zápěstí necelých 16- 17cm ) a typu strojku, ve kterém se má nacházet plastová součástka. Nemám v to zrovna důvěru. Další typ který mě zaujal, jsou vintage potápky např. Doxa sub200, Mido Oceanstar Multifort. Krom vintage potápek jsem pokukoval i po Davosa Aurgonautic, ale obávám se, že velikost přes 42mm by už bylo na mou ruku dost velké. Přednost dávám milánským tahům nebo tahům, které jsou z mnoha částí a jsou přívětivé k pohybu. Japonce už nechci a mám nutkání vyzkoušet Švýcary. Budget 1400€ . Budu rád, pokud mi zde pomůžete s výběrem a nahodíte i nějaké alternativy. Děkuji
  4. Patrikd

    Vintage seiko

    Zítra udělám lepší fotky na světle. Na těch menších je škrabnutý ciferník a nejede strojek. Na těch větších jede strojek, ale taky by to chtělo vyměnit ciferník. Je tam nějaký flek. Sklíčka taky vyměnit na obou a pouzdra rozleštit. Jak to bude vypadat uvnitř, to je věc jiná. Mám z tý renovace trochu strach.
  5. Patrikd

    Vintage seiko

    Tak sem něco málo našel, děkuju za radu. Jsou opravdu ze 70. let. oboje. Jestě by mě zajímalo, kde by se daly zrestaurovat? Koukal jsem na nahradní díly jako je ciferník a nic jsem nenašel. Bude to asi oříšek.
  6. Patrikd

    Vintage seiko

    Musel jsem zmenšit foto
  7. Patrikd

    Vintage seiko

    Zdravím, po pár letech se vracím na chronomag a rovnou s dotazem. chci se zeptat jestli nekdo nepozna model tehle hodinek. Mam je po pradedovi, ktery za komara procestoval snad cely svet. Jezdil na montaze napr do indie, nepalu, alziru, lybie atd... v nekterych zemich i prozil par let at uz se svoji rodinou nebo sam. Nevim odkud hodinky jsou. Je mozne, ze je koupil prave nekde v zahranici. Mohlo tomu byt od 60.- 80. let. Mám v plánu je nechat zrestaurovat. Snad me to nezrujnuje.
  8. Gratuluji k pěkným hodinkám které sám vlastním ,ať slouží
  9. taky nad nima přemýšlím ....ale ještě je čas
  10. v té oranžové vypadají takové více živější na léto jak udělaný
  11. mrkni rady http://21jewels.com/productsdetail.asp?getproductid=1667&start=136&getbrand=1&getproducttype=0 vyjdou na 6 tisic...prej to posilaj jako dárek takže bez dph
  12. Patrikd

    Zivotnost automatov

    Zdravím. Hned jak jsem uviděl tento topic jsem nevydržel a musím se zeptat Vás znalců. Neni to dlouho co mi přišli seiko monster (cca 8 dní) a všiml jsme si zvuku který vydává to "zavažíčko" (jak natahuje tu pružinu) při natahování ,pohybu s hodinkami .Je to normální?? Hodinky mi nespadly ,jsme k nim "mírumilovný". Díky
  13. Dnes ráno při pohledu na monstra jsem se zhrozil,zpoždění něco málo přes minutu ....doufám že si daj říct a nebudou zlobit
×
×
  • Vytvořit...