Přejít na obsah

krtenek

Členové_50
  • Příspěvky

    4 606
  • Registrace

  • Přítomen

2 sledující

Profile Information

  • Pohlaví
    Neuvedeno

Návštěvy profilu

6 396 zobrazení profilu

krtenek's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

  1. Kdyby někdo chtěl ty moje, tak se ozvěte. Ještě jsem se nepřinutil je pořádné vyfotit.
  2. O tom jsem taky přemejšlel, ale byla by to nemalá investice. Takže zatím rozvačuju co a jak.
  3. Už půl roku nebyly se mnou venku a už zase stojí. Nejsou vůbec využité. Hamiltony jsou super lehký a na ruční nátah, takových hodinek moc neni.
  4. Nevim no, možná je prodám. Jo a byl sem v lese.
  5. Ale jó, neboj. Jen se čekalo na ochotníka, co dá konečně fotku.
  6. Na ruku je dám 4.5., pak snad budu chytřejší.
  7. Ledaže bych našel definitivní jebky :-) No asi na to kašlu, Bally jsou tu stejně neprodejný.
  8. Prostě mi to vrtá hlavou. Stačily by nějaký slušný jebky. Možná mi hrabe, jsem už dva měsíce doma nemocnej.
  9. Přes měsíc jsem neměl na ruce žádný hodinky. Tak mě napadlo prodat Bally a pořídit něco levnějšího - Archimede Outdoor, Steinhart 39 mm nebo rádiově solární Citizeny. Myslíte, že jsem magor?
  10. No mě z náramku už lezl na ruku černej bordel. A to je meju komplet mejdlem, když mám ruku za den zpocenou, v létě tak meju asi 6 x tejdně. Líh s benzínem neměl takovou rozpouštěcí sílu, příště to bude chtít něco silnějšího.
  11. Zároveň jsem si napružil motýlovku. Čim čistíte doma náramek vy?
  12. Čistim zasviněnej náramek.
  13. Páč sem nechtěl přijet na osobní jednání. Naštěstí jsou v ČR i rozumní prodejci.
×
×
  • Vytvořit...