Přejít na obsah

zrno

Členové_50
  • Příspěvky

    2 470
  • Registrace

  • Přítomen

O uživateli zrno

  • Datum narození 11.6.1982

Contact Methods

  • Website URL
    www.krojzl.com

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Řevnice
  • Fanoušek značky
    Rolex

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

zrno's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

  1. Hele ja jsem taky s millet spokojenej , byt jsem prvni reklamoval tak jsem koupil zase . Ja v tom sice po horach moc nenachodim, ale zase o to vich v nich nachodim po place a podiich a po trussech . Spravne bych mel mit s kovovou spickou ale zadny mi proste nesedej a mam puchejre na palci a maliku . Sent from my iPhone using Tapatalk
  2. Takže po 3. měsících jsem konečně poslal Millety Friction na reklamaci , načež do 3 dnů vyjádření uznané reklamace a posílaj peníze zpět na účet. A vzhledem k tomu , že mi kopyto fakt sedí tak jsem objednal na spartoo další dva páry Prostě nepoučitelnej .
  3. Ad Millet , boty sedly jako prdel na hrnec na první dobrou , ale po půl roce vydřená pata a rozpraskaná obsázka takže boty budu posílat na reklamaci. Je pravda že je mám jako pracovní na koncerty, ale nedostavaj takovej čoud jako lezení po horách.
  4. myslím , že to je daný jednoduše brexitem .. prostě papírováni je oser kor, když na tom lohniský nemá alespoň 100% přirážku ...
  5. na delku by jsi měl mít v botě nadměrek cca 1 cm , na šířku se bota dá kdyžtak dat na roztahováky
  6. otazka kde tu mezeru máš jestli na šířku nebo na délku
  7. Vypadaj tvrdy , ale jsou to fakt papuče Sent from my iPhone using Tapatalk
  8. nevypadaj zle , ale druhej kšeft a špička by byla prořízlá od odbržďování casů
  9. Docela mě štve že ty AKU tlačej , pač je to jinak perfektní bota. A prabos byť vypadaj že jsou tvrdý , tak oproti rámovkám co nosím je to docela měkká bota. Nicméně bych si časem až bude čas ušil svoje.
  10. tak nakonec jsem šel do prabosu https://www.apmsport.cz/pular-gtx-trekove-boty-sede/ trochu jsem slevil z požadavků, ale boty sedly na první dobrou , navíc servis mam v prabosu zajištěnej.
  11. Tak nakonec jsem objednal aku , a jak rychle dorazily tak jdou zpet . Jsou neprijemne uzky a nachrmlanej jazyk ve sloupu neprijemne tlaci do kotniku tak ze se v tom neda poradne chodit. Sent from my iPhone using Tapatalk
  12. S prabosem problem nemam , ale ti nemaj vlez do boty - vrchní límec uvnitř kůži , ale hadr
  13. Tak jsem to tady nějak prolouskal a vybírám pracovní/trekové boty a v hledáčku mám BOSP ural pro asphalt a nebo Saltic Granit FX, potřebuju aby boty byly celoroční. Nebude to na žádný 50km tůry, max tak 20, ale převážně je chci na práci (stavba podia , pak 12hodin na nohou za mixem, pak balení ) ať už je to v létě když je bahno , nebo v zimě na horách. Sice bych si boty ušít , ale za tyhle prachy koupím tak max materiál, takže jsem se rozhod pro koženou botu fabrický výroby do 5k . Díky za každou radu
  14. kolik vydržej ty mechanixy ? ja si koupil klasicky, ale na práci se je bojím používat pač jsou docela forový a zustávám u koženejch dirtyrigger .
  15. Www.botovna.cz Sent from my iPhone using Tapatalk
×
×
  • Vytvořit...