Přejít na obsah

Marhys

Členové_50
  • Příspěvky

    230
  • Registrace

  • Přítomen

7 sledujících

O uživateli Marhys

  • Datum narození 23.5.1973

Contact Methods

  • Website URL
    http://www.marhys.cz

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Chomutov
  • Fanoušek značky
    Seiko, ORIS, HAMILTON

Marhys's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

  1. Díky kolegům za nápady Martin
  2. Dobrý den, jelikož mám tento model hodinek a orig řemen je už pomalu na vyhození rád bych se zde zeptal Vážených členů kde seženu nový. Hledal jsem na netu a marně. Děkuji předem za nápad S pozdravem Martin
  3. Díky za info, okouknu a určitě objednám.
  4. Ahoj všichni chrono-dýmo magoři :-) Chtěl jsem se zeptat kde nakupujete doutníky a zjistil jsem že je tu jeden prodejce. Bezva jdu se juknou ta web a něco objednám na ochutnání. Přeji hezký víkend s hodinkami na ruce a doutníkem v koutku
  5. Zdravím všechny kolegy a nejen "Sejkaře" také se připojím a jednu momentální posílám Bohužel jen z founu a tak tam ta kvalita zobrazení prostě není.
  6. Hodinky co svět neviděl :-) sorry
  7. Ahoj a vítej. Skvělej výběr. I já jsem jako prvné hodinky měl Seiko. Mám je dodnes, chodí se mnou do práce. Myslím, že spousta z nás na této značce začala. Ono taky za ty prašule kde jinde budeš mít in-house
  8. Díky, už se těším až je vytáhnu na sluníčko. Podle všeho jak jsou broušeny indexy tak na nich budou asi zajímavé odlesky.
  9. Ahoj a vítej, mám úplně stejné. Nosím je do práce a musím říci že vydržej neskutečnou zátěž. Dobrý výběr na začátek chrono-šílenství. :-)
  10. Zdravím kolegové, po delší době jsem si udělal radost a pořídil pro sebe nová tikadla :-) Zakoupil jsem zde ( jak jinak ) od jednoho gentlemana - Foldese. Nějakou tu dobu už je mám a musím říci že se nosí opravdu bezvadně. Pouzdro působí mohutným dojmem ale na ruku sedne skvěle.
  11. Super,gratuluji. Nedávno jsem kupoval Orisky a než to tak dopadlo, tyhle byli taky v merku. Hlavně kvůli strojku a lunetě. Ať slouží
  12. Díky kolegové za gratulace. Je pravda, ža ač jsem se již od vody vrátil a momentálně jsem v Beskydech, ještě jsem je z ruky nedal. Takhle parádně mi snad ještě hodinky neseděli. Ještě jednou díky
  13. Parádní kousek, dej sem foto až budou upraveny na stůl
  14. Taky gratuluji, jo a inspirace jak použít lunetu na potápkách je fakt dobrá.
×
×
  • Vytvořit...