Přejít na obsah

8ball

Členové
  • Příspěvky

    41
  • Registrace

  • Přítomen

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

8ball's Achievements

Začátečník

Začátečník (2/8)

  1. Taky prevleceno , sice potapky a kuze , ale k temto to docela jde a ta guma original je fest neohebna . Jinak stale max spokojenost.
  2. Ta presnost a hlavne denni stabilita u uplne novych nezabehlych lowbudget hodinek me naprosto udivuje , aktualne jsou moje nejpresnejsi hodinky , ale hlavne nejstabilnejsi denni chod a to ani vlastne neresim jak je na noc odlozim . Tyhle hodinky fakt udelaji radost a obri sluzbu za pakatel.
  3. Slintal jsem na ne parkrat na forum bazaru , jelikoz jsem premyslel take o SKXkach a na Citizen tu byla dost chvala tak jsem drapl nove. Na Timestoru za velmi peknou cenu 4500Kc , zpracovani opravdu pekne , luneta parada , gumovy remen na muj vkus az moc tuhy. Bonus v podobe plastove potapecske lahve potesil zatim za ty prachy maximalni spokojenost ...
  4. sice lowend , ale jistota v podobe 36mm od Seika SNK809 , ulovil jsem je zde na bazaru , hodne me zaujala ta kremova barva ciferniku a rucicek , proto jsem je zkusil. Stridam s SNZG15kama coz jsou 42ky , ale musim rict , ze ac jsem si zvykal na 36mm tak me prirostly k srdci svou lehkosti a pohodlnosti a jsem rad , ze jsem je nakonec vzal . A to jsem byl zvykly na potapky s kovovym tahem 40+
  5. udělal jsem menší úpravu na základě připomínky od Tikzota a to ohledně velkých průměrů hodinek .
  6. Ano winder me bezi doma 24h denne a stridam na nem par hodinek a dotahuje uplne bez problemu . Jeste bych rad dodal znovu , pac to tu zase zapadlo , ze model jsem nenavrhoval ja , ale jedna osoba ze zahranici co tento model prodava za 2eura, tudiz uz i od nej by mela byt jistota , ze model dotahuje v poradku. Tomuto tvurci pak novy majitel posle ty 2eura za model , aby jsme ho neokradali o jeho praci na modelu . Zde na tomto videu je videt komercni GyroWinder , stejny typ a skrze dynko natahovani.
  7. Odpočinkové finále sestavení dvou kousků na přání
  8. něco málo ze včerejší večerního odpočinku a kompletačky třech kousků winderů ... už se skoro třesou do provozu
  9. Manufakturu z toho urcite delat nechci jen se rad chci podelit o neco , co fakt dobre funguje a da se to vyrobit za pomerne levny peniz a to hlavne s lidmi , kteri takovou moznost nemaji , protoze nemaji na to techniku vyroby a nebo urcite "nadani" . Tudiz na tom nepotrebuju ani delat nejaky zisk navic, protoze to chci delat v ramci meho relaxu , zabavy a zivi me moje normalni prace. Je fajn neco takoveho skladat a posilat dal nekomu kdo to vyuzije. Ono pak totiz pevne zavazky , nici nase konicky a stavba takoveho winderu je pro me vlastne konicek . Tak ze ano , par winderu jsem tu prislibil postavit uz urcitym lidem a to splnim , par lidi si vyzadalo dokonce jen samotnou stavebnici a ze si to slozi osobne. Az to dodam , tak nemam problem dal tvorit tento winder a pripadne oslovat lidi co tu ve vlakne take nekdy projevili zajem a pokud by ten zajem uz nemeli , pak to hodim vzdy na bazar (i kdyz je to vlastne komplet novy vyrobek) . Tak ze Windery urcite budou , toho bych se nebal
  10. https://www.thingiverse.com/thing:2751917
  11. Fakt zatim jen odhaduju , ten tisk neni nejak extra drahej , musim to pak cele zvazit kolik je tam materialu a jak dlouho se to tiskne . Pokud by se zvolil i nejakej levnejsi material , tak to vyjde pomerne levne... pokud by to vyslo cele komplet na 500Kc nakladove tak to me neprijde nejak moc v porovnani cen hodinek ale jak rikam uvidime zvazim
  12. Cena zatim nevim uplne presne , zatim jsem nepocital presne tisk , ale elektronika je cca 230 Kc u nas v CR (v Cine samo levneji , ale ceka se skoro mesic) a 3D tisk bude asi taky nejaka celkem drobna vec , nejaky ten spojovaci material . Zatim odhaduju , ze se da vejit mozna do 500Kc max 600Kc , vic by to urcite nemelo byt...
  13. elektroniku uz jsem si objednal , tak jsem vzal nejakou navic , tak se nikdy neztrati i na jine projekty. Ale myslim , ze se to tady uda, par zajemcu to vypada , ze bude ...
  14. Ano pokud to myslis jako , ze by si to nekdo skladal a zapojoval elektroniku sam . Ja udelam par kompletu hotovych a pak je tu pustim do sveta za cenu materialu a poplatek 2E pak posle sam novy majitel tvurci modelu
×
×
  • Vytvořit...