Přejít na obsah

bobo111

Členové
  • Příspěvky

    10
  • Registrace

  • Přítomen

O uživateli bobo111

  • Datum narození 28.9.1967

Contact Methods

  • Website URL
    http://www.mrazek.com
  • Skype
    vrbno1

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Vrbno
  • Fanoušek značky
    stuff

bobo111's Achievements

Začátečník

Začátečník (2/8)

  1. jeste do toho zapocitejte inflaci, to neni tak dobre.
  2. To byla jina doba. vzpominam si ze par dni pred tim si jedem porucik prostrelil hlavu v tom samem sklade. omlouvam se za tu grafiku, ale ukazuje to tu dobu kdy mi nekdo dal jedny orliky z deseti. k zamysleni.
  3. v mem pripade jde jen o ten pocit ze to tak doopravdy v zivote funguje. mam a mel jsem hodne veci co maji stejny osud
  4. ja je mel bez niceho, ale mel i s krabickama. Vsechny bily pouzite, Po revoluci toho bylo hrozne moc, myslim tym veci ze sladu. Mozna jsem je mohl koupit vsechny za 500. Ale asi ne.
  5. Asi nekde v tech 13ti o kterych vite : ) Mozna v bazaru v Pardubicich
  6. chlubit se nema. Ale tady je story. Pres revoluci jsem byl na vojne v Pardubicich jako ridic autobusu. Nekdy ke konci velitel prisel na barak a donesl jich mozna tak deset a jedny mi dal. Tak to bylo. Od te doby se mnou obeli svet. 17 let v Americe je obdivovali mnozi lide kterym se unikatni veci libi a to tyhle hodinky jsou. Protoze NEJSOU. Maly pribeh k nim je i tenhle. Nekdy v roce 2000 jsem prodal v pocatku Ebay damske Rolex ktere jsem nasel v Portlandu v bazaru za US$ 120. Predstavte si pocatky ebay kde se prodavalo vse za par penez, 10 minut do konce byla cena 700, rikal jsem si super. Ale tam to zacalo posledni sekundy to skakalo po 1000 kach $. Prodali se za 7000 a chodily nabitky na dvojnasobky vydrazene ceny. Jeden nabizel 20 000. No to jeste nic neni. Ja je prodal tomu co je vydrazil. Byl to designer hodinek ktery si je koupil protoze podle neho je to kus co Rolex udelal v roce 57 jako novy model ktery se neprodaval a po par kusech zrusil vyrobu. Hlavne je neuvedl do Rolex katalogu a to mozn pouze jedinkrat v hystoriji Rolex. Takze prave orechove pro zberatele. Ten co nabizel 20 000 rikal ze jejich cena se neda presne rict, ale rikal ze bi mu nekdo kdo ma penize a zbira tyhle rarity nekdy urcite nabidnul 100 000 dolaru. Tehdy byl dolat 40 kc.Vsem co mi psali o Rolex jsem rikal a popisoval Orliky. Jeden pise do dnes ze je koupi, ale nevi co za ne a ja se taky do toho moc nemam. Orliky jsou ten typ hodinek ktery nikdo nikdy neziska, protoze NEJSOU a to lidi neda spat. Ja knim nemam nejaky velky vztah, je to pro mne hystorie, vrati mi to tvare kluku z vojny, pripomene USA a male Rolexi a taky hlas pani z Eltonu krere jsem se ptal na to jestli mi udelaji servis. Ona na to ze je muzu poslat postou. Ha Ha
×
×
  • Vytvořit...