Přejít na obsah

paia

Členové_50
  • Příspěvky

    549
  • Registrace

  • Přítomen

1 sledující

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Praha
  • Fanoušek značky
    Seiko, Casio

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

paia's Achievements

Závislák

Závislák (6/8)

  1. paia

    SEIKO 5

    Nevím, jestli se to tu už někde neprobíralo, vyhledávání mi úspěch nepřineslo, netuší někdo, jestli se dá někde sehnat to Seiko cestovní pouzdro na 5 hodinek?
  2. paia

    GA-2100-1A1ER

    Na cestě mám ten V3 mod z alíku, tak až to za pár týdnu přijde, tak dám info, jak se to nosí... Bude to kombinace nerez modu a GA-2100-1AER.
  3. paia

    Vintage seiko

    pořád mě baví, příští týden ale asi vytáhnu proběhnout bullheady.
  4. 37 let by jim nikdo netipoval...
  5. ha, tak na shopu to je, ale až dole, tam jsem při objednávce ani nedošel.
  6. neřekli a ani na shopu nic není, čekal jsem, že sériovky budou mít ve Zlině na skladě, když už jsem v Praze nepořídil...
  7. ale já nechtěl žádnýho spešl buřta, chtěl jsem sériovku... mám jim tedy dát ještě šanci? jsem už dost nalomenej jim na to fakt hodit bobek, ty boty si pořádně užiju až za skoro rok. už teď je to venku skoro na tenisky.
  8. Vy, co máte slimfoldky, jak řešíte techničák a zelenou kartu?
  9. Tak jsem po nějaké době zase zpět a hned si musím postěžovat... Dal jsem na reklamu a vidinu mít česky boty, tak jsem si po předchozím vyzkoušení na krámě objednal boty od Vasky... Potřeboval jsem boty do sněhu, který tu za tu dobu byl. Je tomu už měsíc a půl a boty nikde. Jen kecy o tom, jak jsem si krásně objednal a jak už se šijou. Jsem měl za to, že boty mají skladem ve Zlíně a ne, že na ně budu čekat a ještě tak dlouho. Takže to vidím tak, že až mi dají vědět, že si mám jít vyzvednout boty, tak jim s klidem v duši odepíšu, že zima už skončila a jejich boty už nepotřebuji.
  10. pravda, dej to na kůži, ten tah mi přijde designově mimo, takovej překombinovanej a dělá ty hodinky strašně světly a nevýrazny.
  11. paia

    Vintage seiko

    přezuto na Z199 od UncleSeiko...
  12. páteční kancldajvink...
  13. paia

    Seiko Solar - nabijeni?

    LUFe, běž si koupit baterkovy Festiny a přestaň tu házet špínu na značku, která nemůže za tvoji blbost.
  14. paia

    Vintage seiko

    Dnešní nová akvizice z roku 1982...
×
×
  • Vytvořit...