Přejít na obsah

Mirek

Členové_50
  • Příspěvky

    2 748
  • Registrace

  • Přítomen

8 sledujících

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Oltec
  • Fanoušek značky
    Zákaz zastavení

Návštěvy profilu

13 479 zobrazení profilu

Mirek's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

  1. Špatný fórum, sorry. Prosím o přesunutí do ostatního prodeje. Díky!
  2. Prodám brusný systém KMFS Rival, minimálně použitý, jen cca 2-3 vyzkoušený. Dokoupeno příslušenství v hodnotě cca 2500,-Kč: výplň kufru, pár diamantů hrubost 3000, diamantová pasta(nerozdělaná), desky s kůží na obtahování(nepoužité). Cena za vše 6000,-Kč včetně pošty, osobně Brno
  3. Mirek

    Rolex 2024 Novinky

    Blbě se to načítá, zůstalo asi všechno.
  4. Mirek

    Rolex 2024 Novinky

    Batman je out. edit: není
  5. Mirek

    Rolex 2024 Novinky

    Na těch možná Milgaussech je punc, tady se autor predikce netrefil, už to jubilé k nim nesedí, natož tak bílý zlato...
  6. 1. 500,- 2. 400,- 3. 150,- nebo zdarma k jednomu z předchozích řemenů
  7. Prodám nepoužitý NATO strap CSW z Monkeyswagu, barva olivová, šíře 22mm. Za 3 stovky může být tvůj.
  8. 1. Řemen 24mm 600,-Kč včetně pošty 3. Vintage kaučuk 500,-Kč včetně pošty 4. Spona 200,-Kč plus pošta?
  9. Dokud je to ještě nahoře, přidám s dovolením ještě info k délce řemenu na PAMy, přišly dotazy na délku, takže 116 a 77mm, viz foto.
  10. Prodám řemeny a sponu: 1. Řemen na PAMy šíře 24mm z Horween Cordovanu, kůže z koňskýho zadku, která je voděodolná, takže k PAMům a potápkám bez problémů použitelná, já jsem si ho nechal na zakázku dělat u mistra Dohnala, nakonec jsem ho ale nikdy na nic nenasadil. Takže se jedná o úplně nový řemen v tmavě modré barvě s červeným prošitím. Horween časem chytá krásnou patinu a vydrží opravdu hodně. (První dvě fotky) Cena 800,-Kč včetně pošty 2. Tropic řemen Uncle Seiko šíře 19mm a v černém provedení, úplně nový, nepoužitý, včetně stěžejek. (Foto 3-4) Cena 600,- včetně pošty 3. Vintage NOS racing kaučuk RK Swiss Made, 18mm u pouzdra, zužuje se na 16mm. Ideální na nějaký vintage chrona. (Foto 5-6) Cena 700,- včetně pošty 4. Spona Isofrane, tady vůbec nevím, co si za ni říct, na stránkách IF na ni nefunguje odkaz, nikde jinde jsem ji nenašel, tak dejme tomu 400,-? a kdyžtak se domluvíme. Šíře 24mm, poslední dvě fota.
  11. Pohodový obchod a rychlá komunikace. Díky a určitě doporučuji!
×
×
  • Vytvořit...