Přejít na obsah

zibarek

Členové_50
  • Příspěvky

    855
  • Registrace

  • Přítomen

9 sledujících

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Klatovy
  • Fanoušek značky
    vše o hodinkách. sport, hory

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

zibarek's Achievements

Závislák

Závislák (6/8)

  1. Roberta mohu jen doporučit. Super komunikace a bleskové odeslání. Vše v nejlepším pořádku.
  2. Zdravím všechny a přeji hezký večer Mám malou prosbu, dostal jsem jako dárek hodinky. Nejsou to hodinky vysoké ceny, ale pro mě mají neskutečnou citovou hodnotu. Již jsem jim dopřál malé vylepšení - safírové sklíčko. Pro mě už jim k naprosté dokonalosti chybí pouze dvě věci: šroubovací korunka, s tím se, ale asi nedá nic dělat??? A lepší luminescence. Budu vděčný za kazdou radu, pomoc, nebo nápad. Kde a jak. Děkuji za odpovědi
  3. Perfektní komunikace, blesková platba. Všem doporučuji. Díky
  4. Super komunikace a blesková platba. Všem doporučuji. Díky
  5. Super komunikace, bleskový a bezproblémový obchod. Díky
  6. Fotka sice ze čtvrtka. W-740, odlehčená verze dw-290, ale pro mě s lepším páskem.
  7. Vzpomněl jsem si na rozhovor s třídní učitelkou mé malé na konci školního roku. Ptala se mě proč dcerka při kreslení u všech postav a zejména rodiny ( hlavně tatínka ),namaluje celkem detailně hodinky. Prý to ještě u žádného dítěte neviděla. Musel jsem jí to vysvětlit, celkem se pobavila.
  8. Když u upustíš od rádia a soláru, můžeš si do práce pořídit nějaké levné digi s desetiletou baterií za pár stovek. Například W-800, W-96, nebo třeba i F-91, F-59 atd. Za tu cenu ti nevadí, když je za nějakou dobu odboucháš a pořídíš zase nové. Jinak s GWM 5610 absolutní spokojenost.
  9. Perfektní komunikace, blesková platba, vše v nejlepším pořádku, doporučuji!
  10. Při čekání v autě na mou lepší polovičku.
×
×
  • Vytvořit...