Přejít na obsah

kdojinej

Členové_50
  • Příspěvky

    3 305
  • Registrace

  • Přítomen

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Fanoušek značky
    Plexiglass bombato

Návštěvy profilu

18 083 zobrazení profilu

kdojinej's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

  1. Diky, skutecne sedi ti jak prdel na hrnec, supr.
  2. Perfektní fotka, mohl bys prosím prozradit obvod ruky a vyfotit příští foto z větší dálky? Díky moc
  3. Čili to samé víceméně jako verze safír + černý cifr, pokud se nepletu..
  4. S Ondrou to bylo úplně na pohodu, domluva, průběh, všecko. A ještě jsme si dobře pokecali. Takže za mě ano. Díky!
  5. Hm hm hm, kde já už jsem to viděl. No jo, loni u IWC, Mojave desert atd. Omega by už konečně zase mohla přijít s něčím vlastním. Obšlehnuli barvičky na AT, obšlehnuli velkolepé zdražování, teď tohle... působí to na mě dost bezradně.
  6. kdojinej

    Hodinky a ženy

    Hnus, nekoukatelné. Nečekal bych, že kdy budu souhlasit s Hasňou, ale má zatraceně pravdu. Vulgární. Poslední stránky samé kreatury, atrapy ženství. Kde jsou ty časy, že se tady dalo podívat na jemnou ženskost, půvab. Třeba Julia Roberts.. Tohle je k zblití.
  7. kdojinej

    Rolex a servis

    Zkusil bych je ponosit a ziskat vicero poznatku.
  8. Tak prave mi to tak prijde, ze to neni buhvijak prevratne technicke reseni a ani zpracovani nevypada ultratopove, coz mi prijde skoda, pritoze zrovna Sinn jsou schopni obeho. A pak by 10k byla adekvatni cena, ale tohle za ty prachy.. diky nechci, a to mam tu znacku fakt rad.
  9. Spona dobrá... cena už tak přívětivá není... 410 euro.. hm..
  10. Ze ma GS fantasticke strojky neporovnatelne s RLX je dle meho mirne receno ponekud nadsazene, prijde mi, ze se to stalo tak trochu modnim tvrzenim. A brat hodinky jako investici je s prominutim blbost.
  11. Prej klobouk... se podivej do Xenomorfova vlakna jak vypadá klobouk..
  12. To je stejný fejk jak umělý dudy.. Bunda dobrá, ale co ta punčoche na lebeni? Chystáš se vykrástpoštu či co?
  13. Velmi decentní... nezklamals...
  14. Jak za starých časů, díky!
  15. Vlado Launer, clen prvni ceskoslovenske expedice na Everest.
×
×
  • Vytvořit...