Přejít na obsah

Galil

Členové_50
  • Příspěvky

    169
  • Registrace

  • Přítomen

O uživateli Galil

  • Datum narození 24.11.1966

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Budweis

Návštěvy profilu

3 492 zobrazení profilu
  • M109

Galil's Achievements

Učedník

Učedník (4/8)

  1. Vše klaplo přesně tak, jak mělo a jak jsme se domluvili. Díky za obchod.
  2. Děkuju :-) Ty zlaté ponesu k hodináři na vyčištění a seřízení, zkusíme ten strojek určit, tak uvidíme :-) . Molnije časem podědí syn. U těch by mě spíš zajímalo, kde k nim tatík přišel. Byl to muzikant a vášnivej karbaník, tak bych se nedivil, kdyby je vyhrál v mariáši nebo bulce :-)
  3. Zdravím vespolek. Rád bych se podělil o dva přírůstky "do kapsy". Oba jsou spojené se ztrátou blízkého člověka. První, molnije, mám čerstvě po tátovi. Kde k nim přišel on, netuším, nikdy se o hodinky moc nezajímal. O molnijích jakousi povědomost mám, tyhle jsou se strojkem 3602, vcelku zachovalé, až na dvě jakési oxidace na číselníku-viz foto. Tipoval bych to na cca 80tá léta, budu rád, když mě někdo opraví-potvrdí můj dojem (na strojku už není ono trojčíslí označující čtvrtletí a rok výroby). Zůstanou samozřejmě u mě navždy jako památka na tatíka, nechal jsem je vyčistit a promazat u hodináře, kupodivu jdou dost přesně, denně se vejdou do mínus deseti vteřin. Zato druhé hodinky, o těch jsem zatím nezjistil prakticky nic. Má je žena po své matce a ta zase po té své. Vím, nebo se aspoň domnívám, že jde o secesní zlaté dámské hodinky s brilianty. Netuším, co je v nich za strojek - tyhle si netroufnu otevírat. Zachovalé, jdoucí, kromě nepatrné promáčkliny z boku pláště nepoškozené. Průměr bez korunky 32 mm. Přesnost jsem nesledoval. Ani tyhle nepůjdou na prodej, dostane je dcera na jaře jako svatební dar. Přesto by mě zajímala aspoň rámcově hodnota, ale ještě více spíš původ a vůbec informace o nich. Snažil jsem se hledat, ale kromě jedněch podobných na antiquesprague.cz jsem nenašel zatím nic. Z odpovědi moc děkuju. Galil
  4. Psí odchody jsou vždycky hrozně smutný. Já včera pohřbil našeho pudlíka Alfa. Nějak se procedil přes plot kvůli háravý fence a dostal se až na silnici. Byl ve svých dvanácti letech slepej jak hilzna a neměl tak šanci uhnout autu. Kromě tý slepoty byl ale zdravej jak řípa, furt by někde lítal a hlídal jak ostříž. S oblibou si kousl do cizích, hlavně do pošťačky. Ze vznešenosti a aristokracie pudlíků moc neměl, byl to spíš takovej "vesnickej buran". Rád se rval, na vlastní oči jsem viděl, jak v pokročilým věku napadl tři český fousky. No, udělali z něj tatarák, cedil krev, ale byl šťastnej za "pořádnou bitku". Nejvíc ožil po boku přibyvší fenky karelskýho medvědího psa Katy, to mu narostl hřebínek a s Katy po boku chtěl rovnat i sousedovic vlkodava a dobrmanku z okolí. Asi mu někdo zapomněl říct, že fakt není pitbul . Snad bude v psím nebi šťastnej.
  5. Někdo si tu postěžoval, že je to tu samá krajinka a žádnej chlast, tak proč nezalovit v archivu . Jak ukazuje "dějová posloupnost" takhle to rozjeli nožofilové na srázku v Lipové 2009. Někteří v sobě objevili i muzikální sklony . Série posledních tří fotek je od kamaráda. Osvětluje, proč jsem se pak už na focení vys...al a věnoval se výhradně chlastu
  6. No nazdar, chlape, tak tady se toulaj starý dobrý nožofilové. Díky moc, dmu se pýchou
  7. Ty jeho nože jsou ukrutný, když je mám v ruce, mám chuť všechny svoje prodat a koupit si za ně jednoho Hofmana :-)
  8. A taky mám moc rád hory, tohle je pár záběrů z letošního putování po Rile (Bulharsko)
  9. Dobrý vlákno s krásnýma fotkama :-) Taky sám pár přihodím, mám rád taky nože. Jedny z nejlepších jsou podle mě ty od kováře Hofmana z Hluboké, bohužel zatím žádnej nevlatsním, ale aspoň si je osahám při focení :-)
  10. Chlapi, nezlobte se na Mudžu, je zřejmě v jakési euforii, asi moc chtěl, aby ta historka byla pravda. Doufám, že mu zdejší názory přece jen pomůžou správně se rozhodnout. Já, ale určitě i on, by o evidentně fejkovém paskvilu v nožích nehovořil jinak. Díky za rady rozrušenému kamarádovi
  11. Dyž já jsem spíš na ty ruský značky :-) . Však jsem mu taky radil, jen jsem chtěl mít jistotu, že to není nějakej exotickej experiment od Rolexů
  12. Díky, za Mudžu, chlapi. Mudžas samozřejmě svéprávný je, jen v těch hodinkách má kapku maglajz. Ale měl dost rozumu, že se voptal, než je koupil, aspoň doufám Je to spíš znalec Vietnamu než hodinek
  13. Zdravím, pánové, prosím o radu. Kamarád je ve Vietnamu a někdo mu tam nabídl tyhle hodinky s tím, že jsou po jakémsi mrtvém americkém vojákovi. Chce za ně 500 USD. V Rolexech se nevyznám, snad někdo z přítomných poradí, je-li to fejk nebo ne
  14. Není to sice úplně VIP, ale slušnej hokejista to je a vkus má vybranej :-) Aleš Kotalík měl na jakési akci v Budějicích na rukou tohle.
  15. Příště na něj vybalím kozu a třeba se z něj vyklube skrytá část Luštěly
×
×
  • Vytvořit...