Přejít na obsah

NovoCZ

Členové_50
  • Příspěvky

    181
  • Registrace

  • Přítomen

O uživateli NovoCZ

  • Datum narození 31.12.1967

Contact Methods

  • Website URL
    http://
  • ICQ
    0

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Brno
  • Fanoušek značky
    Breitling, Longines a Traser

Návštěvy profilu

5 776 zobrazení profilu

NovoCZ's Achievements

Učedník

Učedník (4/8)

  1. To Martin.L - no, myslím že to tady zapleveluješ svýma moudrama, které jsou úplně mimo. Jestli máš hodinky, kterých si nikdo ani nevšimne, je překvapivý co tady vlastně děláš. Děkuji za tvé jiste značně podnětné názory, ale já shodou okolností včera na jednáních ve Florentinu tyhle hodinky měl - a vidíš, všímali si jich, nejvíc ti co měli IWC. A tím bych diskusi na tohle tvé téma tady utnul a kdo chce, věnujte se prosím původnímu tématu tohoto vlákna.
  2. A Radku jsem rád že jsi spokojený, pořád nevím jestli to byl dobrý nápad je tenkrát prodávat
  3. No, každému se líbí něco, a bastl z origo součástek ze stejného modelu - silná slova. Já vím jak mi na ruku s nima obchodní partneři koukají a jak na to reagují. Kdo chce nudné Navitimery, ať si je koupí, každá podle svého gusta ... Je zábavné, když jsme se tuhle setkali u stolu já s těmahle a 3 kolegové - každý s prakticky stejným modelem IWC Portugese ...
  4. ... tak půjdou do světa, připravuju fotky ...
  5. Nádhera z Aukra: HODINKY - BREITLING - FOR BENTLEY VZOR - 1884 DELSI DOBU NENOŠENE - ZASTAVILI. NEJSEM HODINAŘ PROTO NIC NE DELAM MOŽNA STACI ROZCHYBAČ . PRUCHLEDNI SKLO OD DOLU . VICE O HODINKACH VIZ INTERNET - A VIZ FOTO. http://aukro.cz/rolex-breitling-breitling-for-bentlej-1884-i3219791445.html
  6. Ještě doplním původní fotku a onu zkušební koláž.
  7. Paradoxně nejblejskavější část je mesh od Omegy. Ale zase tak velký to není, ráže je jen 43,2mm.
  8. No bylo to dlouhé vyjednávání, nakonec 66,25? i s poštou. Mesh je Omega, kdysi jsem to tady koupil na foru od Cybera.
  9. I když mám Breitlí vícero, pořád jsem chtěl model B2, protože z leteckých hodinek má největší logiku - je alespoň trochu vodotěsný (100m), má stopky jen na 3 hodiny (kdo lítá víc jak 3 hodiny a aspoň je to přehlednější) a má i časovou logaritmickou stupnicí (vím že je to v době kalkulaček na nic, ale dá se s tím zabít čas třeba při čekání). Chtěl jsem bílý model s čárečkama. Dlouho jsem sháněl až sehnal v Německu na gumě s tím hrozným obrovským nápisem Breitling (už ji má Cyber). Hned jsem je poslal na GO k Mechanovi, pak konečně přišly a já je začal nosit. No a pak mi došlo proč je těch bílých tak málo. Mají jednu drobnou vadu - z některých úhlů nejde poznat kolik je hodin. Těch úhlů je většina ... Tak jsem kouknul na Ebay a našel tam černý ciferník, ale jen tu prostřední neotočnou část. Tak byl učiněn pokus na PC - naskenovány z katalogů B2 černé a bílé a udělána koláž. No a vypadalo to dobře. Takže jsme se s prodejcem dohodli a šly znovu k Mechanovi, výsledek je na fotkách. Po dlouhém experimentování vypadají podle mně nejlépe na meshi (spona Breitling z gumového pásku a samotný mesh je tak trochu od konkurence), na řemenu Breitling s méně výrazným prošíváním (buď je to stříbrná nit nebo je něčím zapatlaná) a na gumě s dírama (není to origo, tohle je ta neznačková podobná na trnovku, ale dal jsem na ni obyčejnou motýlkovku). Takže tady je Breitling B2 model NovoCZ číslo 1 z 1 vyrobených.
  10. Tak jsem si po 14-ti letech koupil hodinky v ČR, teda oficiálně. Od Kubsona Trasery, Super Sport Chrono, za ty peníze to nešlo nevzít. Bleskové poslání, dobře zabaleno, já jsem 100% spokojený, doporučuju. Na tech Traserech jsem dneska už vyzkoušel asi 20 pásků, zatím jim nejvíc sluší modrý kožený Breitling :-)
  11. Tohle téma je sice z pravěku, ale Paypal můžeme oživit, takže prosím kdo víte poraďte: Při platbě kartou z ČSOB mi to chce platit defaultně USD, když je platba v ? tak to má tendenci přepočítávat, takže platím konverzi vlastně 2x a je to pak celkem drahá sranda. Netuším proč, u karty M-Bank je to obráceně, ale M-Bank má v kurzovém lístku jen ?, tak tam se to dá nějak pochopit. Děkuju
  12. Aaa, tohle vlákno se mi nějak samo nabídlo, nevšiml jsem si jeho archaické datum, ale pronesené moudro platí
  13. Jednoznačně Mechano tady z fora, mně už dělal opravu tří Breitlí, vždy OK. U značkových opravářů to máš jako u značkových opravářů aut, totéž většinou zvládne jiný machr, který Ti při tom nevyměmí zbytečně půlku auta.
  14. Nádherné Longinesy, ještě zabalené v apartní folii http://opera.aukro.cz/item1323639693_luxusni_damske_hodinky_longines_od_1_kc.html
×
×
  • Vytvořit...