Přejít na obsah

Yubari

Členové_50
  • Příspěvky

    64
  • Registrace

  • Přítomen

1 sledující

O uživateli Yubari

  • Datum narození 5.4.1989

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Praha
  • Fanoušek značky
    Breitling

Návštěvy profilu

4 845 zobrazení profilu

Yubari's Achievements

Pokročilejší začátečník

Pokročilejší začátečník (3/8)

  1. Nechapu, jak na to nekdo muze naletet - asi mozna kvuli nouzi.. ?
  2. Taky se pridavam k pochvale - obchod probehl bez problemu a z hodinek mam radost
  3. Pánové, používá někdo Anello Gold, nebo nějaké podobné plnící pero od této proslulé německé značky? Uvažuji i koupi, dnes si ho jdu vyzkoušet, ale rád bych od Vás, pokud ho vlastníte, dostal nějaký feedback. Předem děkuji
  4. Tak gratuluji, ze jsi nakonec vybral takto na ruce paradni, jen bych se bal te opravy
  5. Je to prave hodne nadsazene, ceny u velkoobchodniku jsou uplne jinde ://
  6. na cem jedes? mrkni jake prispevky jsem vlozil, pak se omluv a je to nebo jsem koupil 2 dobre hodinky, ktere jsem tu prezentoval jen abych mohl prodat svuj komplet z KVH ? To by asi bylo divne. Ja bych jen od fora ocekaval pratelskou atmosferu, takove nadrazovani je zbytecne.
  7. Mne velmi mrzi ze kdyz na tomto foru ma clovek 50 prispevku je nepohodlny. Lide se tu nadrazuji nad ostatni a jen se cleny, kteri zde take teprve zacinaji se da kloudne hovorit. A zajimalo by mne take, jaky je vekovy prumer lidi co dava minusove body prispevkum. Byt ve skolce, tak mi to asi vadi. Kor kdyz se pouze jen zeptam na neco. Dejte se dohromady, ja ta prisel zjistit neco o hodinkach, popripade okukovat co maji ostatni. Takove privitani, ktereho se mi tu od 90% lidi dostava, jsem opravdu necekal. Musim ale pochvalit za tento smajl, je vskutku stylovy
  8. Tady jsou fotky tech mych. Myslim si impozantni cibule, jen jsem je neotevrel, protoze fakt nevim jak a nechci je rozbit.
  9. mame chovnou stanici na jorksiry a civavy s PP Takze mam doma kolem 30-40 psu
  10. to je elegance sama, dokazu si predstavit typ cloveka co je nosil...
  11. mam na stole v kozenem pouzdre presne stejne...!! jsou uchvatne
  12. Yubari

    Seiko kinetic

    ta zlata tam moc dobrotu neseka teda
  13. Ty luminox jsou absolutne peckove:gunsmilie:
×
×
  • Vytvořit...