Přejít na obsah

stenly04

Členové_50
  • Příspěvky

    92
  • Registrace

  • Přítomen

1 sledující

O uživateli stenly04

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Vracov
  • Fanoušek značky
    Breitling, Prim

Návštěvy profilu

4 587 zobrazení profilu

stenly04's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

  1. Další super obchod, vše na jedničku. Může jenom vřele doporučit. Ještě jednou díky a příště se ti vrhnu na tu tvoji sbírku:-)
  2. Děkuji moc za obchod. Rychlá komunikace včetně platby. Při osobním předání fajn pokec. Můžu jedině doporučit
  3. Díky za reakce. Bližší jsou mi hodinky a ty taky preferuji. Mrknu po těch Garminach. Ještě jednou díky a pěkný zbytek víkendu.
  4. Zdravím kolegové, V této sféře se moc nepohybuji, tak bych potřeboval poradit. Poslední rok jsem začal hodně jezdit na kole a chtěl bych nějaké chytré hodinky, které mi ukážou veškeré info o aktivitě včetně map atd. Za doporučení předem děkuji. S.
  5. Rychlá domluva, precizně zabaleno, stav hodinek jak byl popsán po telefonu. Můžu jenom doporučit
  6. Rychlá domluva, komunikace, platba. Můžu jen doporučit.
  7. Můžu jenom doporučit. Rychlá domluva i platba. Vše na 1*
  8. Teď jsem byl v roli kupujícího já :-) Pepo, díky za obchod. Vřele doporučuji. Standa
  9. stenly04

    Helveti.cz

    Velká spokojenost. Doručení do 24 hodin od objednání, kvalitně zabaleno a nějaký dáreček navic :-) Přeji hodně úspěchů a ať je Vám práce koníčkem S.
  10. Omlouvám se, spletl jsem si vlákno :-)
  11. Dnes poprvé bez tahu a výsledek je super.
  12. Jeden z nejpohodovějších obchodů. Rychlá komunikace, ochota a při osobním setkání super pokec. Mohu jenom vřele doporučit. Ještě jednou díky :-)
  13. Na dotaz od prodávajícího na Aukru. Taky mám políčeno na PO :-)
  14. Omlouvám se, špatně jsem se vyjádřil. Výrobce udává 48 hodin chodu při plném nátahu a majitel udal hodnotu 40 hodin.
×
×
  • Vytvořit...