Přejít na obsah

tenge

Členové_50
  • Příspěvky

    3 896
  • Registrace

  • Přítomen

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Hradec Králové
  • Fanoušek značky
    Zenith

Návštěvy profilu

32 236 zobrazení profilu

tenge's Achievements

MegaXXLzávislák

MegaXXLzávislák (8/8)

  1. jj tu jsem měl, příjemná, fajn výdrž,nicméně doma mi řekli, že je to taková dost běžná kolínská - nic zajímavého...takže za mě moc příjemná - jedná z mála co cítím pořád a ne že za týden už nic necítím, za hodnocení okolí ale nic výjímečného
  2. tak nějak se nudím a přemýšlím o cabriu...které cabrio má regulérní 4 místa? (2 dospělí a 2 děti vzadu), bavíme se o starších kouscích pro zábavu do 300+-. Mám 194cm, takže občas je to horší, ale nemusím mít sedačku uplně vzadu bmw 330 cabrio = mám vyzkoušené a tam to tak nějak jde, ale zase mi těsně vykujuje hlava na hranu čelního skla, takže to vypadává ze hry mb e 350 - tam jsou jen kusy s brutálním nájezdem a mizerným stavem - ale tam se 4 vejdou a tolik vzadu nefouká máte nějaký nápad? možná volvo c70?
  3. Pánové přeju pevné nervy se všemi zdejšími pacienty.. je to trochu jako kdybyste nastoupili jako terapeuti do Bohnic . Díky za Vaši práci.
  4. Koupím steelfishe s tahem pro II a mladším. díky za nabídku
  5. Steinhart ocean titanium 500 premium V moc pěkném stavu, z 10/22, komplet STEINHART Ocean Titanium 500 Premium je moderní interpretací potápěčských hodinek, která se může pochlubit několika zajímavými detaily. Například pouzdrem z lehkého, ale odolného titanu v matné úpravě. Vypouklým safírovým sklíčkem s vnitřní antreflexní úpravou, která je rámována jednosměrně otočnou lunetou s lesklou keramickou vložkou, která ma reliéfní indexy vyplněné luminiscenčním materiálem. Jsou poháněny švýcarským mechanickým strojkem s automatickým nátahem Sellita SW300 Elaboré Premium, který je vidět průhledem v dýnku. Hodinky jsou dodávány na titanovém náramku, jak je u Steinhartu obvyklé, dílky náramku jsou šroubované, pro snadné přizpůsobení délky. Trade price 12tis.
  6. 12tis, případně dohoda nebo výměna
  7. Koupim 2 vstupenky, zase jsem to nestihl..díky , je mi jedno který den
  8. Steinhart ocean titanium 500 premium V moc pěkném stavu, z 10/22, komplet STEINHART Ocean Titanium 500 Premium je moderní interpretací potápěčských hodinek, která se může pochlubit několika zajímavými detaily. Například pouzdrem z lehkého, ale odolného titanu v matné úpravě. Vypouklým safírovým sklíčkem s vnitřní antreflexní úpravou, která je rámována jednosměrně otočnou lunetou s lesklou keramickou vložkou, která ma reliéfní indexy vyplněné luminiscenčním materiálem. Jsou poháněny švýcarským mechanickým strojkem s automatickým nátahem Sellita SW300 Elaboré Premium, který je vidět průhledem v dýnku. Hodinky jsou dodávány na titanovém náramku, jak je u Steinhartu obvyklé, dílky náramku jsou šroubované, pro snadné přizpůsobení délky. Cena 12.800,- případně výměna možná
  9. zaleží co je větší suma...já posílal lehce přes 3 kila czk v usd přes wise a v klidu
  10. na zhodnocení eur asi tady u nás pro fyzickou osobu nic moc není, že? nějaký spořící účet apod.
  11. díky... nechci černé a hnědé nejraději se lvíčkem, snowflake, zelené atd..vlastně jedno které, mají krásné dialy
  12. Já už je měl hned na začátku a neprozřetelně prodal
×
×
  • Vytvořit...