Přejít na obsah

MutraBG

Členové_50
  • Příspěvky

    180
  • Registrace

  • Přítomen

2 sledující

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    CZ a BG
  • Fanoušek značky
    Seiko, Prim

MutraBG's Achievements

Učedník

Učedník (4/8)

  1. Zdravím, v Taptalk mám v některých diskusích prázdno a příspěvky nikde.. Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
  2. Aha, možná se to přizpůsobí podle uživatele, jsem v zahraničí..
  3. Zdravím, nemáte pocit, že forum ukládá nové příspěvky stále v režimu letního času?
  4. Zdravím ve spolek. Již delší dobu mi vrtá hlavou gravírování pouzdra a tahu.. Jaký na to máte názor? Máte někdo zkušenosti a přehled o cenách? Vím, že hodinky spíše tratí na ceně, ale chci to pro sebe, prodávat je nebudu, pokud nebude úplný hlad. Dík za názory i info.
  5. Dostalo se mi tohle na stránky.. Jaká je změna?
  6. Taky se přidám z Východu.. Sent from my iPhone using Tapatalk
  7. Pozdni snidane... Sent from my iPhone using Tapatalk
  8. Přátelé, mám dotaz: jaká je šířka řemínku pro Tag Heuer Carrera 1887 ? Kolegovi to budou kupovat jako překvápko.. Díky za info.
  9. Jistě souhlasím. Někomu to vadí, když natahuje hodinky co nenosí, případně střídá a chod ostatních natahuje ručně. Tady kolega vybírá první hodinky, takže s nimi bude nejen spát, ale i vše ostatní
  10. Nositel Monster by si neměl dělat problém s vteřinovkou.. Šel bych do černých starých, jsou univerzálnější, pokud půjdou i pod rukáv košile.. doplněno: Mimochodem, vteřinovka se dá zastavit i na starých a to POMALÝM ZPĚTNÝM posunem nastavovaného času (vteřinovka se zastaví, případně jde lehce do zpětného chodu). Jakmile je nastavena vteřinovka správně, vrátíš ručky na správnou hodnotu minutovky a jsi hotov.
  11. Napoj noťas taky kabelem a vypni Wifi. Pokud problém pokračuje, tak je někde chyba v nastavení routeru, jinak je problém s nastavením Wifi. Pokus se změnit parametr Wifi kanálu, případně typ šifrování.
  12. Přesně tak, je třeba upřesnit, zda nefunguje síť směrem do netu, síť počítačů mezi sebou, počítač nevidí síť a jiné PC jo..
×
×
  • Vytvořit...