Přejít na obsah

Messiah

Členové_50
  • Příspěvky

    892
  • Registrace

  • Přítomen

O uživateli Messiah

  • Datum narození 21.9.1984

Contact Methods

  • Website URL
    http://hyncicovi.cz

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Zlín
  • Fanoušek značky
    Breitling, Omega, IWC, Zenith, Tudor, Rolex

Návštěvy profilu

12 444 zobrazení profilu

Messiah's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

  1. Ahoj, za kamaráda nabízím hodinky Rolex Seadweller 43 mm, hodinky jsou v hezkém nošeném stavu čerstvě po servisu u Bechyně, kde byla i přeleštěna spona, jinak zůstali neleštěny. Prodejní cena 330t. Více případně přes SZ, výměna jedině za OP 36mm zelené, červené nebo tyrkysové + doplatky oběma směry dle stavu atp. Díky za prostor, M.
  2. Up, Výměna možná za GmT Masters od rlx, Starbucks suby. Ty dj už mám tak ty už nee. Dík .
  3. Ahoj, v roce 2021 jsem se trochu zbláznil a nakoupil spoustu hodinek, dařilo se a já si plnil hodinkové sny. No nyní proběhlo vystřízlovění a musím uznat, že jsem s nákupy přehnal a že je škoda aby tyhle krásky trčeli v bance . Prodávám v minimálně nošeném stavu 1000 ks limitku, jedny z prvních osazené novým strojem hi-beat s 80ti hodinovou rezervou nátahu. Strojek má spoustu poprvé a tyto hodinky mají dobrý potenciál být součásti sbírky. Osobně považuji tyto hodinky za jedny z nekrásnější s modrým ciferníkem, mám hodně modrých hodinek a nikdy jsem neviděl nic, co by se těmto vzhledem jen přiblížilo. Fotky vypovídají o stavu sami, hodinky jsem koupil nové v Koscomu 11/2021 v česku za 258t. Prodejní cena 219.000,- je k rozumnému jednání, výměny spíše ne, zvážil bych výměnu za DJ41 bicollor se zlatým ciferníkem s mým doplatkem.
  4. Bb58 za mě vede, lepší barevnost i velikost.
  5. Messiah

    IWC MARK XX

    Problém je v tom, že žádný oficiální a transparentní waiting list Rolex nenabízí, je to jen handl vychcaných AD aby zavřeli hubu chudákům co jim nemastí kapsu, ze současného stavu se mi chce zvracet... Kdyby to Rolex myslel vážně udělá oficiální waiting list pro zákazníky a pak by ses prostě dočkal, stejně tak by o tobě měli informaci jako o zákazníkovi...
  6. Jsem překvapený jak je zlato krásné lesklé
  7. Moc hezký! Jsem rád že přišli do dobrých rukou!
  8. Díky, k těm jsem taky dorůstal nějaký ten pátek
  9. První bicollory, léta se odhodlavam a zřejmě už jsem do nich dorostl .
×
×
  • Vytvořit...