Přejít na obsah

neuromancer

Členové_50
  • Příspěvky

    550
  • Registrace

  • Přítomen

1 sledující

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    V pekle
  • Fanoušek značky
    Hurych a synové, parní mlýny

Návštěvy profilu

4 269 zobrazení profilu

neuromancer's Achievements

Závislák

Závislák (6/8)

  1. Ten Herz na obrázku není klasický uherák, ale jenom obyčejný salám Toto je klasický Téliszalámi.
  2. Jsem si na tebe vzpomněl v pondělí večer v PRG na letišti při návratu z Japonska přes Zurich, zřejmě oblíbený let celníků, v průchodu čekali 4(tolik jsem jich tam neviděl několik let) a aktivně každého druhého zastavovali, nás se ptali, jestli nevezeme z JPN elektroniku, šperky hodinky atd...a koukali do tašky z duty free na čokolády a parfém, na moje na ruce viditelně vystavené AP a manželky rootbeery ale nereflektovali
  3. Pauza mezi hlídáním venku
  4. AMEX pro soukromé osoby v ČR už roky nikdo nevydává a je pro nás v podstatě nedostupná, teď nově zařízli i firemní klienty. https://www.mesec.cz/clanky/american-express-v-cesku-rozesila-vypovedi-platebni-karty-konci-ale-firma-neodchazi/ Jinak při svých více než 100 cestách do USA jsem s kartami za 30 let zažil mnohé, ale poslední dobou je celkem klid, teď pár let používám jako hlavní dolarovou debetku VISA od Monety, do půjčoven jakoukoliv kreditku, některé půjčovny ji mohou vyžadovat, většina ne. Když si vzpomenu na první půjčení auta u Alama v roce 1995 na tehdejší předplacenou neembosovanou VISA electron od ČSOB se 4 měsíční platností vydávanou pro turisty na vyzkoušení, jak ni u přepážky koukali...tehdy bylo skoro nemožné(bez statisíců na účtě jako zálohu) získat standardní mezinárodní platební kartu, tak teď už je to brnkačka
  5. Nesmíš si to připouštět, tuhle jsem se sháněje Cherry Dr.Pepper coural před půlnocí po večerkách kousek od letiště v LA mezi našimi lidmi v Inglewoodu, měl na ruce AP a přežil
  6. Mně při tomto zadání a oficiální kombinované spotřebě 17 kWh na 100 km vychází dojezd sotva 200 a cca 260 km u větší baterky, což už by pro někoho limitující být mohlo.
  7. Jezdím pod své možnosti, byl jsem v záběhu
  8. Musím tady ty nízký spotřeby trochu vylepšit
  9. No přeci on, říká to přímo v tom videu, to ses nepodíval? Padají tam z něj ještě lepší hovna jak vrazi z vólstrýtu chystají velký reset, snížení populace o 2/3, čipy pro zbytek lidí atd...normální magor
  10. To se jedná o toho pičuse Jandejska, co chce zrušit parlamentní demokracii a převzít moc odspodu? https://twitter.com/ostravanda_/status/1759215349096931471?ref_src=twsrc^google|twcamp^serp|twgr^tweet
  11. Mně naši koupili k Vánocům 1981 v Tůzu tenhle
×
×
  • Vytvořit...