Přejít na obsah

utrejch

Členové_50
  • Příspěvky

    3 491
  • Registrace

  • Přítomen

4 sledující

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

utrejch's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

  1. Jsem docela rad, ze uz sem chodim minimalne. Kdo mi ten ucet tady muze pernametne smaznout?
  2. the end of the f ** king world - urcite vyzkiusejte, je to o teenegerech a lasce
  3. Ne ze by to ostatnim slo o tolik lepe :-D
  4. No tak uz ho nemiluje a navic dostane prachy. Rozvadeji se chudsi i bohatsi ... jak je vidno i ve zdejsim vlaknu ... edit: nechci nikoho samozrejme ranit ...
  5. Ja zacal pouzivat ignore list a je to teda featura k nezaplaceni. Jeste teda kdyby to filtrovalo i citace ...
  6. Koukam na prvni a uz jsem neco podobneho videl ve star treku
  7. Pro me je to zahada. Pochopim ze to bavi desetilete deti, ale co za imbecila muze mit konicek odpalovat pyrotechniku?
  8. Bohuzel, takle pravdepodobnost nefunguje.
  9. http://www.businessinsider.com/children-of-divorce-odds-of-divorcing-2016-5 Vychazi z toho, ze problem neni rozvod, ale prostredi v jakem deti vyrustaji ...
  10. Asi bych v prvni rade koukal na kvalitu pravnika a na gender vubec.
  11. No jo, ale kdo bude mit cas a chut se s nekym hadat, kdyz na to prijde ...
  12. Tezko rict, pokud se to podari zanonymizovat (misto nicku napr ucet smazan), tak by to mohlo stacit. Ale nejbezpecnejsi bude smazat to vsechno vcetne citaci.
  13. Od kvetna to mazani uctu stejne bude nutne mit v ramci prava na zapomneni v gdpr ...
  14. To ma si nejdementnejsi pribeh, co jsem kdy cetl. Po prvnim dile jsem se totiz koukl o cem to ma bejt a ani nevim co rict ...
×
×
  • Vytvořit...