Přejít na obsah

Jorge

Členové_50
  • Příspěvky

    70
  • Registrace

  • Přítomen

1 sledující

Contact Methods

  • MSN
    dostane se ti tam infekce

Profile Information

  • Pohlaví
    Neuvedeno
  • Fanoušek značky
    Dezert Metro.

Návštěvy profilu

5 312 zobrazení profilu

Jorge's Achievements

Učedník

Učedník (4/8)

  1. Již několik obchodů, vše na špičkové úrovni. Patří mezi moje oblíbené prodejce.
  2. Obchod zcela bez problémů. Děkuji a doporučuji.
  3. Perfektní po všech stránkách, mohu jen doporučit. Petře, děkuji.
  4. Jorge

    Bulova novinky

    Teda.., normální computrony jsou úlet, ale tohle je úlet na druhou. Taky bych prosil víc fotek, hlavně na ruce. A gratuluju.
  5. Souhlasím, vybírat hodinky podle tahu mi taky přijde divné. Ty intramatiky se mi moc líbí, ale vyžadují vlastníka, který bezmezně věří tomu, že jdou. Taky bych vzal Citizen.
  6. Mám jinou zkušenost, než píše třeba Double, nebo Pavel87. Ještě dva roky zpět byla porada vedení paráda. Skoro každej na ruce pěkný mechaniky, bylo na co se dívat. V poslední době se mi množí jednání, kde sedím s lidma v oblecích a zjišťuji, že mechaniky mám na ruce jen já. Zbytek má z košile boulící se AW, Garmin, nebo nějaký chytrý náramek. Věk v tom nehraje roli. A jsem si jist, že ti lidé předtím nosili nejen Omegy a IWC, ale i Rado, Tissot, Mido nebo třeba Meistersinger...
  7. No, tvl, že já na ten Sinn klikal... to se mi zase rozšířil obzor... :-) Jinak téma určitě dobrý, souhlasím i s těmi dvěma trhy. Při pohledu na ruce kolegů, kdy mechaniky mám jen já a šéfová, se obávám toho konce. Popsané výhody chytrých hodinek jsou neoddiskutovatelné.
  8. Traser master classic automatic. Vejška, věk... všechno sedí. Jdou ke košili, i normálnímu nošení. může je mít OWG. Ve třiceti jsem je taky měl. Jen teď koukám, že už asi bude problém koupit je na tahu. Dřív to problém nebyl. https://www.chronoshop.cz/traser-t5-timeless/traser-classic-automatic-master
  9. Rychlý obchod, vše v naprostém pořádku. S řemínkem jsem nadmíru spokojen.
  10. Zaplaceno v CZK, formulář vyplněn. Děkuji.
  11. Díky za info. Zajíc by hodně potěšil. Originální tah je chrastítko. A co nějaký masivnější mesh? Amfibie na něm vypadají dobře.
  12. Kalendáře jsou doma. Jsem z nich nadšený. Děkuji.
×
×
  • Vytvořit...