Přejít na obsah

Jeronimo

Členové_50
  • Příspěvky

    9 173
  • Registrace

Contact Methods

  • Website URL
    https://www.atelier-jeronimo.cz/

Profile Information

  • Pohlaví
    Neuvedeno
  • Fanoušek značky

Návštěvy profilu

64 118 zobrazení profilu

Jeronimo's Achievements

MegaXXLzávislák

MegaXXLzávislák (8/8)

  1. Ahoj Všichni, mám tady navíc jedny pěkně zachovalé holčičí Tagy.... První máj se blíží. Ref. WE1411E-R Sklo: Safír. Velikost ocelového pouzdra v pískované úpravě: 29 x 32,5 x 9 mm včetně ochrany korunky. Průměr s korunkou: 31 mm. Lug distanc: 14 mm. Náramek President je aktuálně nastavený na obvod zápěstí 16 cm + Potápěčská extenze. K hodinkám je dalších 5 náhradních článků. Uvnitř tiká quartz ETA/Tag Heuer Cal. 3.95. Dnes dána nová baterie Energizer. Korunka šroubovací. WR200, gumová těsnění byla impregnována voděodolnou vazelínou. Úspěšně zkoušeno na WR100. Datum prodeje: 12. května 1996, Sydney Austrálie. Součástí prodeje je: Vnitřní, vnější box, papírový přebal, garanční krata, booklety a náhradní články. Cena za tento zachovalý setík je: 7.900,- Kč vč. Pojištěné Pošty, PPL, Zásilkovny. Osobní vyzkoušení a předání je vítáno u nás ve Zlíně. Kafe s minerálkou jako vždy v ceně
  2. Jeronimo

    PRIM Traktor 1965

    HOP na kulatých 6.000,- Kč vč. pošty.
  3. Ahoj Všichni, dělal jsem dnes pořádek a přebývají mi tady jedny sněhové značkové řetězy PEWAG. Stav: Nové, nepoužité. Konkrétně se jedná o: Pewag Brenta - c 4x4, XMR 77 V. Cena: 2.000,- Kč ideálně osobně u nás ve Zlíně. Kufr váží cca 10 kg, tak případně + 100,- Kč na kurýra, pošťáka.
  4. Jeronimo

    IWC Schaffhausen

    HOP, prý jde zlato nahoru
  5. Ahoj Všichni, za člena Chronomagu nabízím tyto chlapácké Camerony. Ref.126660 Datum prodeje: 2019 CZ/AD Vložka lunety: Keramická. Velikost pouzdra: 44 mm, vše je v původním a neleštěném stavu. Uvnitř tiká cal. 3235 s rezervou chodu 70 hodin, 31 Jewels, 28.800 A/h. Technologie ve stroji jsou cháněny 14 patenty. Přesnější než hodinky s certifikovaným Chronometrem COSC. Součástí prodeje je vše viz. foto. Vnitřní, vnější bedna, doklady, hodinky. Cena je: 360.000,- Kč. Osobní předání je vítáno u nás ve Zlíně. Výměny se neplánují.
  6. HOP na 59.900,- Kč Majitel je otevřen rozumným cenovým návrhům.....
  7. To je pech, sekl jsem zrovna zahradu
×
×
  • Vytvořit...