Přejít na obsah

berlintorch

Členové
  • Příspěvky

    7
  • Registrace

  • Přítomen

1 sledující

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž

berlintorch's Achievements

Začátečník

Začátečník (2/8)

  1. Moc Vám děkuji za názory a informace. Na tu 'vizáš' uz se nebudu tak upínat, nicméně si dam na překlepy pozor:-)
  2. Dobrý den, prosim kolegy a milovniky Vintage hodinek, zvláště odborniky na IWC o pomoc a radu s urcenim roku vyroby techto hodinek, typu a informacich k tomuto typu. Budu vdecny za jakoukoli informaci a take pomoc kde bych mohl najit jaky mely mit original tah, rad bych jim dal zcela puvodni vizáš. Moc dekuji
  3. Obracím se s velkou prosbou k uživatelům o radu k těmto hodinkám, zda by byli tak moc hodní a mohli mi poradit, sdělit o nich více, každou informaci s vděcností vítám. Mám je jako pozůstalost, jsou funkční, zřejmě bylo vyměněné sklíčko, viz foto.
  4. 100% spokojenost! Seriozní a rychlé jednání. Děkuji a doporučuji.
  5. Dobrý den, naskytly se mi ke koupi tyto velké nádherné hodinky ve 14K zlatě, hrající melodii 1/4, plně funkční, stopky funkční, včetně krabičky. Není logovaný ciferník. Stroj je krytý sklem, na stroji rytina swiss. Stav a funkčnost je vynikající. Výroba je odhaduji do roku 1910. Jen ta cena....Mám to za 60tis vzít? Prosím o názory. myslíte, že to je Ok? nevyznám se tolik a proto prosím o radu vás
  6. Moc prosím o veškeré info k těmto hodinkám, původ, autor, období, země původu. za jakékoli info budu vděčný. Moc děkuji. Průměr je cca 6 cm, ciferník je asi smaltovaný. Rád bych jim dal ručičky a klíček. mohli byste mi prosím také poradit jaké ručičky by tam měli být, jak zdobené a jaké barvy? černé, zlaté?
×
×
  • Vytvořit...