Přejít na obsah

wrist72

Členové_50
  • Příspěvky

    176
  • Registrace

  • Přítomen

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Fanoušek značky
    Prim, Zenith, GP

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

wrist72's Achievements

Učedník

Učedník (4/8)

  1. Zrealizovaný prodej, navíc příjemný setkání a pokec: ?Bodaj by sme mali viacej takých JoyStickov?!
  2. Lukáš i přes nemoc předal zaplacené zboží, jak slíbil, je to hrdina. Super jednání, dekuji za obchod!t
  3. Tooma doporučuji, spolehlivý, dorazil z Vysočiny včas, co slíbil dodržel, hodinky chtěl, vyzkoušel, zaplatil a vypadal spokojeně. Co více si od kupujícího přát? Takže vše v ouklendu.
  4. Spolehlivý a správně nakažený člen, rozhodně doporučuji k nákupu i prodeji.
  5. Pánové, byl jsem kontaktován prodejcem leteckych prim, který mi tyto hodinky emailem nabídl k prodeji s tím, že s nepřeje zveřejneni fotky dynka, asi k tomu na zaklade odezvy ma sve duvody Bohuzel, nevim, jak foto z diskuze odstranit. Pokud mi poradite, ci foto rovnou vymazete (pokud je to mozne), budu rad Prodejce, ktereho asi vetsina z nas zna se vyjadril dost nevybirave, takze to nechci zbytecne hrotit. Diky.
  6. Zajimalo by me, jestli uz se někdo setkal s tímto znakem na dýnku leteckých PRIM, je to původně od stejného prodejce jako u gen. Sochora. Prý to má být rarita pro papaláše z bývalého režimu. Edit: smazání přílohy na přání autora příspěvku.
  7. Tak se gen. Sochor rychle dostal zpět do aukce http://aukro.cz/lete...2968387575.html, nákup byl před Vánocema přes dvacet ...
  8. Diky, je tam vsechno, co jsem potreboval vedet.
  9. Mozna je to hloupa otazka, ale bylo skutecne vyrobeno jen tech 100 ks devadesat sedmicek? Mam pocit, ze Accutron psal, ze tenhle kalibr nikdy nefungoval tak, aby mohl byt uveden do seriove vyroby, byl to hlavni duvod, proc se nevyrabel?
  10. Az to bude nad 100K tak to gen. Sochor preda osobne.
  11. Super jednání, děkuji za obchod, zboží dorazilo zabalené jako miminko
  12. Nevíte někdo, jestli ta reportáž nevisí někde na youtube? Díky.
  13. Mám pocit, že v ELTONU je se sklíčkama na TV docela problém, alespoň jsem měl takový pocit, když jsem se ptal na prodejně. Nové ručky bych na TV potřeboval taky...
  14. Možná, že k tomu má schovanou účtenku :-)
×
×
  • Vytvořit...