Přejít na obsah

vwtyp11

Členové_50
  • Příspěvky

    1 970
  • Registrace

  • Přítomen

1 sledující

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

vwtyp11's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

  1. No bratia to mají tak, ze ta značka nesmí byt pevne spojena s autem a takhle je sebou dolu, je toho plnej tiktok
  2. Chudáčci. 83% csfd za mě sračka, ale můj pohled je ovlivněn tím, ze umělecky dojem tohoto skvostu mi přišel jen jak kolorovaný zeman a tech par šukacích scén bylo proste jen snahou šokovat. zbytecnost
  3. Nemusis fandit pardubicim, ale kdyz tece kradec- je to k nezaplaceni karma…
  4. Jeste upravim, ze Jsem koukal a maj goodyear 4season vector a ne kontiky
  5. Moji rodiče jezdi x3 a xtrail na celorockach continental ja jezdil tím xtrailem v tej letošní jedinej nadilce a byl jsem prekvapen
  6. Jj Markovič/hojer fakt neuveritelnej počin. Až je člověku Ladi lito před popravou…
  7. Smutný život-argument z diskuze idnes:) gratuluji a posilam pisnicku
  8. Dobre etalonem sportovního auta a kvalitního řidiče,kterej tomu rozumí, je tedy mx5, auto ve kterým Evropan nad 40 let vypadá jako slizkej had. jak vždycky rikam těm závodníkům v tfsi golfech na jejich “ale neujel bys mi” ”ještě ze ti hloupí lidi v supersportech neví o golfu/audi, jinak by Porsche i Ferrari zkrachovalo:))”
  9. Co? IMS oprava za 250, tak to jo, prosimte kde? uz označení 97-08 mluví o tvém přehledu, no flame, ale 97-oo mohou mit problem s IMS, což je věc která rozhodne nestojí 10k€. rocniky oo-o8 mají úplně jiný problémy než IMS. ps hezkej boxster první serie už dávno není za 300:)
  10. Slk amg bez debat. toyota mr2, když jde o prachy jestli nemáš cash kup si 2.5 boxstera a mas klid, motir drzi a je to auto do kterého se vejdes a nebude ti koukat čelo jako z Mazdy. @Ivan Lelák jasný, miatu jsem používal v roce 97/98 za mě nic. Přecenovany auto. Konec tecka nic.
  11. Nikdy jsem nepochopil jak si někdo muže koupit mx5:)
  12. SVJ vznikají ve všech projektech, to nezáleží na finepu:) z developera přechází vlastnictví a správa na SVJ
  13. Já jsem tady za největšího fandu insignii, i když dnes už s ni nejezdim. insignia pokud je to GSI biturbo 4x4 nafta, tak je to za mne nejlepší kauf, já to auto miloval a i když dneska jezdím a stridam 4porsche, insignia gsi je tak hezky auto, ze se vždycky ohlidnu
×
×
  • Vytvořit...