Přejít na obsah

Vlcak

Členové_50
  • Příspěvky

    480
  • Registrace

  • Přítomen

6 sledujících

O uživateli Vlcak

  • Datum narození 31.1.1976

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Olomouc
  • Fanoušek značky
    Omega

Návštěvy profilu

5 241 zobrazení profilu

Vlcak's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

  1. 6.9. jsem v Itálii a 13.9. je u mě s otazníkem, měl bych být pracovně asi také mimo Takže tentokrát asi beze mě. Užijte si to chlapi.
  2. Také si myslím, že to je dobrá zpráva. Uvidíme časem.
  3. Nabrousit břitvu není jen tak. Jednak to chce vybavení, což zvažuješ pořídit a jednak to chce vědět jak na to, aspoň trochu se v tom orientovat a také mít trpělivost a čas. Pokud se ti něčeho z toho nedostává tak se do broušení raději nepouštěj, nadělal by jsi více škody jak užitku. Já si břitvy brousím sám, ale do broušení cizích se z časových důvodů raději nepouštím. Co se týká broušení na zakázku tak vím jen o třech lidech co by ti břitvu mohli slušně nabrousit a dělají to jako službu pro jiné. Info ti pošlu v SZ.
  4. Tu tvou sestavu od pana Bunty bych rád slyšel
  5. Moc pěkný Ríšo, už se těším až je uvidím naživo. Gratulace.
  6. Musím souhlasit s většinou příspěvků v tomto vlákně. Přechod od oceli k titanu ještě OK, ale zbytek je prostě špatně. Datumka je individuální, ale mě zkrátka chybí. Průhled na těchto hodinkách opravdu nemá co dělat. Nové gumové řemeny se mi na první pohled nelíbí, uvidíme naživo. Předchozí byly perfektní. A použití zlata průšvih jen podtrhuje. Je v titanu i ten kovový mesh nebo je to kombinace titanové pouzdro a ocelový mesh? Z mého pohledu znehodnocení legendárních hodinek v pouťovou atrakci. Je mi smutno Omego.
  7. Paráda, kdybych nebyl postihnut Omegou asi bych u nich také skončil. Z nabídky Rolex se mi řada Explorer opravdu líbí.
  8. Nádhera, jumping hour až tolik nemusím, ale toto je moc pěkné provedení.
  9. To sis pořídil DA36 nebo to je Alda?
  10. Tedy pěkný kousek, škoda že jsi je neměl na srazu. Bylo jich vyrobeno jen 2000. Myslím, že pro mě by byly docela nositelné
  11. Hezká práce, díky za fotky a video.
  12. financ: No super, takto komplet je to moc velká paráda.
  13. Pár obličejů, radostných nebo kyselých podle okolností Ale ty jsem zveřejňovat nechtěl. Příště budu fotit více. Musím se na to lépe vybavit.
×
×
  • Vytvořit...