Přejít na obsah

MichalT

Členové_50
  • Příspěvky

    77
  • Registrace

  • Přítomen

O uživateli MichalT

  • Datum narození 1.8.1986

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Orlová (MS Kraj)

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

MichalT's Achievements

Pokročilejší začátečník

Pokročilejší začátečník (3/8)

  1. vidite to a ja si nakonec vydrazil na eBay ty Deep Blue Pro Aqua 1500 a jako hodinky jsou to pekne ale zdaji se mi nejake male
  2. Aragony Divemaster T100 50 mm vypadaji hodne k svetu a tady se prodavaji okolo 200$
  3. Zdravim vsechny vespolek. Chtel bych poradit a zaroven si rozsirit obzory, ale muj predbezny vyber padlo na tyto Seika SRP775 nebo SRP641 i kdyz mi vadi ze nejsou na tahu
  4. Nevím...ale čím více se dívám, tak se mi zdají čím dál více takové obyčejné
  5. taky mě nechytly za srdce asi to pomalu vzdávám a začínám se poohlížet po ocelových diverskách
  6. Tak tahle modelová řada se mi vůbec, ale vůbec nelíbí. A já si zase na ruku oblekovky nedám
  7. A nějaké zajímavé hodiny v kombinaci ocel/zlato vás nenapadají?
  8. ty vypadají mooc zajímavě, ale ta cena no
  9. Tak takové určitě nee chci diversky...to jsem asi zapomněl zmínit
  10. Žádné Eura :D a napsal jsem ve zlatě ne ze zlata no právě nevím, rozmýšlím...aspoň nějaká kombinace zlato/ocel, ale tah prostě chci řemen můžu dokoupit později
  11. Ten tah si právě neodpustím. A stargaty už se mi stejně nějak přestaly líbit.
  12. Zdravím všechny, uvažuji nad koupí Seiko SNZF22K1/J1 a chtěl jsem vědět jestli někdo nezná nějakou zajímavou alternativu Požadavky jsou asi jen automaty na tahu ve zlatě nebo kombinaci s ním a radši bych něco většího
  13. A jakto že teda má Ludwig Wittgenstein v tomto titulku Kalifx je mrtev?
×
×
  • Vytvořit...