Přejít na obsah

BigMike

Členové
  • Příspěvky

    14
  • Registrace

  • Přítomen

O uživateli BigMike

  • Datum narození 1.8.1986

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Praha

BigMike's Achievements

Začátečník

Začátečník (2/8)

  1. Zdravím, chci se zeptat jestli jde rozleštit šrámy na miner. skle, případně kdo by to v Praze zvládl a kolik to tak asi stojí? Předem díky
  2. Ahoj nemáte někdo taky tyhle Citizeny? Zajímalo by mě jestli nemají korunku na šroub nebo jsem neschopný je zašroubovat
  3. Na mě moc usedlé, spíš mám raději sportovnější...Ale to už je celkem jedno, protože mi právě dnes z NY USA dorazili tyto Citizeny a kupodivu za 5 dní a to bez jakýchkoliv poplatků a cla
  4. Hele a v Koscomu mají něco na výběr bo na netu niema nic?
  5. Nee to jsem do nedávna ani nevěděl, že se v hodinářství používá i titan...Ale kde takový tah koupit?
  6. S DPH počítám, ale poplatky jaké? Tak předváděcí by neměli snad vadit ne? Když jsou Eco drive, tak by se měli akorát dobít...
  7. Zdravím, kde se dají v Praze koupit kaučukové nebo siliconové řemínky? Zajímají mě kamenné obchody, kde mají aspoň trochu výběr, popřípadě mají i eshop, kde se dá skouknout jejich nabídka... Thx
  8. To vím zase až takový amatér nejsem:snorkle: spíš jestli s tím někdo nemá nějaké negativní zkušenosti...
  9. Jinak jaky máte názor na Eco drive , je to dobrá volba? A ještě prosím o radu jak poznat fake od originálu? A kde třeba v Praze bych sehnal solidni silico. nebo kaucuk. řemen? Díky
  10. Já u nich zůstanu, ale chci 2 hodinky, protože Seika se mi povedlo poškrábat sklíčko a po roce nošení se mi začala dělat alergie z kov. řemínku, který jsem tedy musel vyměnit za kožený, se kterým prostě nevypadají dobře... A chci zkusit jinou značku, jinak SEIKO mají můj trvalý obdiv a jsou pro mě no.1 Jinak asi jsem se rozhodl pro tyhle Citizeny
  11. Tak ty vůbec neznám Můžu se zeptat proč? Značku mi nejde, chci Chronografy (tak do 4t), které mají trochu styl, spíš s ne ocelovým řemínkem (alergie) a co vydrží aspoň jako zatím moje Seika (3 roky bez problému, každodenního nošení) Citizen 1 se mi líbí nejvíc, ale nemají lunetu:huh:
  12. Rád bych Vaše názory na tyto hodinky a srovnání Citizen a Lotus Lotus , Citizen 1 , Citizen 2 , Citizen 3 Díky
×
×
  • Vytvořit...