Přejít na obsah

iMaty

Členové
  • Příspěvky

    23
  • Registrace

  • Přítomen

Návštěvy profilu

4 301 zobrazení profilu

iMaty's Achievements

Začátečník

Začátečník (2/8)

  1. Tak jsem se díky jednomu členu fóra stal hrdým majitelem Prim Sport 1, jsou po kompletní renovaci a mám z nich velkou radost :-). Jsou to moje první "natahovací" automaty, takže když jsem je dal do winderu večer, ráno jsem se nestačil divit, že se zastavily... Chvíli mě to trvalo, než mi to doklaplo... Potřeboval bych poradit, jak moc je natahovat, respektive, kolikrát otočit korunkou, nerad bych je nepřetahoval. Díky
  2. Díky moc, to jsou přesně ony! Ale na obrázku teda žádná sláva
  3. Zdravím, včera jsem viděl u jednoho člověka v Olympii v Brně na ruce zajímavý hodinky, od oběda je hledám na internetu a dospěl k závěru, že to asi nejpíš byly Fortisy a byly hodně podobné tomuto modelu. Ale měli jiné popisky - byly jakoby "namalované" a 9 byla zapsána římsky jako IX a pak jsem si všiml, že tam byla nějaká odmocnina... Všechno se semlelo hrozně rychle a pak už jsem toho člověka neviděl. Můžete pomoci s identifikací těchto hodinek, dost mě zaujaly, díky
  4. CO říkáte na tyto http://www.aukro.cz/item648386409_letecke_..._automatic.html myslíte, že jsou originál, chci si jedny pořídit...
  5. Tak jsem se byl po tomto modelu podívat v kamenné prodejně a více mě zaujaly Orisy a Fortisy, tak váhám...
  6. Našel jsem je na internetu za docela zajímavou cenu http://www.goldeligius.cz/eshop/244682.ome...0m-james-bond-/ . Máte někdo zkušenosti s tímto shopem? Nebo raději koupit jinde? Díky
  7. tak netvrdím, že jde o super kvalitu, ale za ty peníze... Řekl bych v rámci možností... Mám je na denní otloukání, Seiko Samurai mi nesedly a myslím si, že tytou jsou dobrá alternativa... Jinak na lepší mám Omegy Seamaster a když pak nasadím Steinharty, tak mi příjdou takové "ochuzené". Jinak nemá někdo typ na nějaký kožený černý řemen s bílým prošitím nebo kaučuk? Díky
  8. Tak jsem se dostal k foťáku a udělal jsem pár fotek... Nejsem žádný profi fotograf a tomu odpovídají i fotografie... Jinak hodinky doporučuji, mám je na běžné nošení a jsem velmi spokojen.
  9. Asi nejvíce mě zaujaly Traser Classic Chronograph Big Date Pro. Zvažuji jedny si pořídit... Mám pár otázek: Jaká je hmotnost cca? Jaký je rozdíl mezi modelem Traser Classic Chronograph Big Date Pro a Traser Classic Chronograph Big Date Pro Blue ? Ty Blue mají navíc Iluminace ciferníku v modré barvě a ty normální ne? Normální model ji nemá vůbec? A nebylo by ještě někde foto jak vypadají na tom koženém řemenu? Díky
  10. iMaty

    Olympijský model

    Dnes jsem je viděl u Hanáka na "živo" a nevypadají špatně... Ale za tu cenu raději koupím "neolympijský" model. Ještě by si každý myslel, že je to reklamní...
  11. Díky všem za rady. Lunetu jsem párkrát pod vodou protočil a těď jdou otáčet i na sucho... Chtělo to zřejmě trochu "opotřebovat". Ze¨začátku tam byl opravdu dost odpor... Ale už je vše ok.
  12. Zdravím, nedávno jsem si pořídil výše zmíněné hodinky. Jsem s nimi velmi spokojen. Kvalita je velmi dobrá a působí opravdu dobře, přesnost je cca +6s denně. Ovšem dnes jsem zkoušel otočit lunetu a otočení jde dost ztuha, chce to vyvinout mnohem větší sílu, než u jiných hodinek. Je to správně? Při podrobnějším zkoumání jsem zjistil,že na spodní části lunety od pouzdra je napatrná vůle cca 1-2mm, prostě se hýbe, mám starost o vodotěsnost... Prosím o vlastníky těchto hodinek aby se podělili o zkušenosti s výše uvedenými problémy. Děkuji všem za odpovědi
  13. Jako líbí se mi ty Tissotky, ale Hamiltony mi přijdou zajímavější... Za kolik se dají sehnat "za dobrou cenu"? S podobnými zahraničními servry nemám zkušenost... Navíc cla apod. opravdu se v tom nevyznám... Nakupuji raději v Čecháh, ale rád si nechám poradit... Ty Tissotky vyjdou v automatu okolo cca 10.000 kč a Hamiltony má Hanák za 18.000 kč
  14. Myslíš? Já je dnes viděl živě a zkoušel je a dost mě zaujaly, asi nejvíc z Hamiltonů... Ve skutečnosti je číselník více do žluta a vypadají fakt dobře... Mám rád netradiční styl... No nevím, byl jsem 100% rozhodnut, že jak je někde na eshopu najdu, tak objednávám..., ale teď nevím...
×
×
  • Vytvořit...