Přejít na obsah

eloga

Členové_50
  • Příspěvky

    3 917
  • Registrace

  • Přítomen

7 sledujících

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Za vodou
  • Fanoušek značky
    Seiko, Japan Made First.

Návštěvy profilu

8 103 zobrazení profilu

eloga's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

  1. Od toho je to žumpa. Ale i v žumpě můžou být mimo sraček sem tam i perly. Ale ten tvůj pokus to nebyl. Cenu to má, jenže i v žumpě musí přemýšlet.
  2. Tak ono nejde ani o to, citovat islámské bláboly jako spíše stvořit vlastní myšlenku. To že tady vystavíte citaci s Aláhem znamená pro ně +. Velké plus, můžou to zase oni citovat v překladech a psát o vás že to chcete, protože to je použito v českém prostoru a ještě tomu věříte. V podstatě stockholmský syndrom. To je právě ten český problém, nechápat realitu a myslet si, že se nás to netýká, protože to ještě jinde a daleko. Tedy islámské bláboly zásadně necitovat v českých mediích a nezávislých serverech a činnostech jako toto forum. ** Ještě další postřeh z jiného světa https://www.msn.com/cs-cz/zpravy/other/útok-v-sydney-policistka-která-zastřelila-útočníka-s-nožem-je-podle-premiéra-hrdinkou/ar-BB1lFRiq?ocid=msedgdhp&pc=U531&cvid=1c15cf411d644820a3dc4a9acba74786&ei=29 no a u nás na FF před Vánoci - policie se představila jako síla, která nic nevyřešila a je z toho 15 mrtvých - také nevinných. Bude třeba si sehnat letenku do Austrálie... Hezký den
  3. Článek o násilí ve Švédsku...., vybráno z diskuse - Švagrova sestra se před 45 lety do Švédska provdala. Nemohla si to vynachválit. Nemuseli zamykat dům a auto, nemusela se bát chodit s dětmi kdykoliv a kamkoliv. Před 25 lety se to zlomilo, Švédsko se otevřelo komukoliv, rozhazovalo peníze, vznikaly NoGo zóny, kam se lidé báli jít i ve dne. Tak se přestěhovali do Německa. Nakonec se nedávno vrátila do ČR. Psychicky neunesla, že by tam měla prožívat to samé. My tam máme sestřenici, naposled jsem tam byl předloni, ale relaxovat jsme jeli raději do Norska. Je to tam klidnější. A co tady v CZ - máme ještě šanci nebo už to bude u nás za pár let také takové? Co myslíte hodinkáři?
  4. Policie se pořád šťourá ve své kauze... https://www.msn.com/cs-cz/zpravy/other/střelec-z-fakulty-se-před-útokem-skrýval-v-budově-před-činem-pil-tvrdý-alkohol-tvrdí-expert/ar-BB1luNsp a přitom je nad slunce jasné, že by ho v klidu odchytli 2 hlídkaři hned ve vstupu do budovy FF na Palachovi. Pokud by tam ovšem byli že.... O čem to ten kolínský rozumbrada pořád žvaní? Už měl dávno řídit semafory někde v Mukačevě... no ni?
  5. Díky za tuto zprávu , znamenám si.
  6. Vezl jsem včera k Rudovi 2xSeiko a jedny švýcarské Eloga. Automaty Seiko dostanou lázně u Rudy a bude jim dobře. Druhé Seiko Q jsou po zásahu kutila mimo provoz asi už navždy a konečně ELOGA. Prostě malé hodinky z padesátek, 17j, ale mají toho hodně za sebou. Zjistilo se, že je možné je vyčistit a dát jim patřičný servis, nebude to tak hrozné. Vidět království hodinářů u Rudy všem doporučuji, stojí to za to. Chvíle s Mistrem vydá za mnohé diskuse tady a je klid... Rudovi a jeho týmu na zdraví a klidnou práci. Děkuji též za přijetí zakázek na ten můj "šrot".
  7. Papežský víno si šetřím na Bastilu, Ještě je čas. Tak a protože moje polovička chce jen bio-eko atd. máme tady La Manchu, je to bio. . Ochutnal jsem, tak asi něco jako Vavřinec z Čejkovic - dá sa, ale zážitek jen 2A.
  8. Obřím dolem? Od Luční? Ideální je to pěšky z Pomezek na Svorovou horu a pak na vrchol ke kapli, nic lepšího na české straně Sněžky není. Česká bouda je minulost, nějaká poštovna je v podstatě nesmyslná stavba takže je možno zkusit pivo u Poláků. Žiwiec nebo jak se to jmenuje. Ale u nás zejména začínáme Trautenberkem - vysokohorské pivo. No, ten Krakonoš, už jsem dlouho nepil, ale nějak mi to netrápí, byly časy kdy tam na horách jiné pivo než od Vaška Havlů nebylo, ale zato na Janě stálo jen čtyřku. Ovšem máme zase široký výběr, jak dokládá celé toto vlákno... Takže Krakonoš, patří to k té Sněžce také.
  9. Ty máš kolem sebe negativní zonu, čímž pádem je Seiko bezmocné. Zkus tedy doplnit údaje o členovi a napsat něco do parametru - Bydlí: ............ Pak budeme vědět víc.
  10. S limitkou bych souhlasil, jen ten hlavní motiv a nápad bych nechal na "zkušených limitkářích". Je jich tu dost. Proč ne a myslím, že už i tady na Chronomagu to lidi umí a je to k světu. Jenom ne žádné Orlíky... proboha, raději limitku Chronomag Moderator Home Office.
  11. No když se to bere jako zakázka pro kohokoliv - tak možná, ale já bych předpokládal, že by to mělo alespoň minimum historických souvislostí. Tady v tomto případě - já tam tedy žádné historikum nevidím, ledaže by ten Prim existoval a vyráběl hodinky již před válkou a tehdejší ČSD jimi byla vybaveny. a to jak všichni víme nebyl a není. Může být, že to vidíte jinak - co tedy vlastně měli na ruce strojvedoucí a personál tohoto vlaku při pravidelných jízdách? Nějaké švýcary nebo jinou značku? Není mi známo, ale jde tady o historické reminiscence - a ty musí splňovat jistá kritéria např. třeba firma Eterna a hodinky Kon-Tiki. T.Heyrdahl měl při plavbě na voru z Peru do Tichomoří Eterny, tudíž vyrobit Eterna - s názvem Kon-Tiki je záležitost, do které se nedá šťourat a je to. V Eltonu mají zřejmě jinou pravdu, českou. Ono těch příkladů s Eltonem je více, ale tu už neřeším. Jinak všem s Primkami Krásné velikonoce.
  12. tyhle OS jsou docela dobré, já bych je bral, ale jen v případě bez ukazatele nátahu. To je věc co mně strašně se*e e nesnáším to, škoda..., ale chápu že Orient Star se nevyrábí jen kvůli mně. Uff.
  13. Na Slovensku zdochol pes aj inde, no nie?
  14. Humor, spíše fraška. Na Slovensku odstřelil 1 medvěda z okolí Liptovského Mikuláš. vypukla tam radost jako kdyby to byl ne celém Slovensku jeden jediný medvěd a jeden jediný problém. To na Šumavě v roce 1854 to vypadalo jinak. Je tam i pomník. 150 let od ulovení „posledního šumavského medvěda“ | Lesnická práce - nakladatelství a vydavatelství | Lesnická práce - nakladatelství a vydavatelství (lesprace.cz)
×
×
  • Vytvořit...