Přejít na obsah

Vlado

Členové_50
  • Příspěvky

    173
  • Registrace

  • Přítomen

3 sledující

O uživateli Vlado

  • Datum narození 25.3.1974

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    PO
  • Fanoušek značky
    Breitling

Návštěvy profilu

6 587 zobrazení profilu

Vlado's Achievements

Závislák

Závislák (6/8)

  1. Dik za radu. Prosim ako zistím z hotoveho kupeneho šperku cistu vahu zlata ? Zafiry, rubiny diamanty a smaragdy tam určite nebudu. Absolútne sa v tom nevyznám ale predpokladám ze sperk by mal hodnotu radovo tisok mozno desiatok tisícov eur.
  2. 1050 eur. Mozno aj krásny vianočný darček. Kedze šperk je ako novy
  3. 1100 eur za krasny zlaty sperk bez akýchkoľvek poškodení, noseny vynimocne
  4. Predam nadherny damsky zlaty naramok (14kt, vaha šperku 23.5g) velmi malo noseny, super stav. Cena 1.300 eur.
  5. Obchod aj komunikácia s vladimirom bez problemova. Peniaze prisli na ucet hned na druhy den boli sme v kontakte az pokial mu hodinky neboli doručené co bolo relativne velmi rychlo. Posielal som ich vo štvrtok popoludni a pondelok ich mal na ruke
  6. Mal som aj ja tu cest. Hodnotim na 100% Karel ochotny, prisiel za mnou. Obchod prebehol na hotelovej izbe. Skoda ze som mal časový stres a nemohli sme pokecat dlhsie. Hodinky tak ako boli v inzeráte.
  7. Bezproblémova komunikacia telefonicky aj v správach. zasielka ktoru som posielal, trosku meskala (chyba na strane posty) Jirka plne pochopenie. Pre toto mam fórum rad
  8. S Tomasom rychla a seriozna dohoda. Platba bez problemov. Ked mu prišiel tovar napisal ze vsetko ok ako sme sa dohodli. Celkovo pozitívny dojem
  9. Fuu..ani neviem ako zacat. Lebo je toho vela. Som na fore 13 rokov. Nepatrim k aktivnym clenom ktorí vypisujú prispevky, ale aktivne citam, sem tam niečo predám, sem tam nieco kupim. Co ocenujem na fóre je presne to ze vidime svoju históriu, recenzie a vieme ze ak da clen inzerat tak su hodinky v stave v akom pise. Ked kupujem nemám absolutne strach poslať peniaze na ucet ked vidim ze je to seriozny clen. Zabranit treba presne tomu aby sa tu dostali ľudia ktorí zaplatia 3 ecka za inzerát nic o nich nevieme a ked oklame par clenov neskoro ze dostane ban kecanie do inzeratov ak to nie je k veci by malo byt prisne potrestane. A mozno este jedna rada.. bertove ihrisno - bertove pravidlá.. ale predtym nez by som cokolvek urobil bert a riešil navrhujem poradit sa s adminmi ktorým doverujes lebo zlost je zly radca a keby sme toto riešili o 24 hodin ked kaša vychladne pozerali by sme sa na to inou optikou. Moj nazor, nemusi sa s nim kazdy stotoznit. Prajem pohodove sviatky chlapci
  10. Obchod s Pepou bezproblémový. Všetko podla dohody. Hodinky poslal ako cenny list na Slovensko. Mozem len odporučiť
  11. od zaciatku serioznost. Dohoda prebehla po par spravach. Hodinky prisli ukazkovo zabalene ( hodinky v original tasticke, tasticka v original krabicke, original krabicka v papierovej krabici, papierova krabica v dalsej krabici ) to vsetko vyplnene polystyrenovymi vankusikmi. Hodinky zasielal v piatok v pondelok boli u mna, vsetko som si pekne sledoval v treckingu. zaver: nemam co vytknut... super pristup.. prijemny clovek ... odporucam
  12. chcem tazke hodinky s tahom...isofrane je sunt..
  13. zdravim vsetkych kupil som tieto hodinky, a chcel by som na nich lepsi tah...masivnejsi..tento je dost tenky a napriek tomu ze je plny tak aj dost lahky. kde by som ho mohol kupit? ako je to s tym zakrivenim pri puzdre? dakujem vopred za vsetky rady ci linky..
×
×
  • Vytvořit...