Přejít na obsah

p3k

Členové_50
  • Příspěvky

    2 548
  • Registrace

  • Přítomen

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    rovně a pak doprava
  • Fanoušek značky
    Seiko, Tudor

Návštěvy profilu

7 626 zobrazení profilu

p3k's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

  1. tak poslední upík, za týden uzavřu a poslední sleva Panda 19750 JPS 16500 Dohromady 31500
  2. u nás zatím očipuči očekáváme, vždycky mám zpožděný nástup
  3. Ještě tu nabídku na chvilku nechám a pak uzavřu. Pokud by někdo váhal a nepřišla mu optimální cena (nebo měl nějaké dotazy), klidně pošlete návrh do SZ.
  4. i tady nějaká komunikace proběhla, ale zatím volné
  5. Čtyřkvadratní elektroměr s průběžným odečtem byl podmínka pro připojení FVE k síti. Nad elektroautem jsem taky uvažoval, ale nedávalo mi to ekonomicky smysl, ikdybych jej dobíjel jenom z FVE. Nebo se něco posunulo, vím o státní dotaci na firemní auta, zatím jsem si to nepočítal.. Ověření kapacity sítě na velikost tvé budoucí FVE v tvém místě přiojení sis udělal?
  6. Spot nic moc, přecházím na "pevnou cenu", u MND mi to vychází lépe. Měl jsem loni Entri, vyšlo to za 00nic (průměr 1kč/kwh) u MND prozatím 2x více. Poplatky podobné. Ale přeprodej v rámci FVE imho ideal moc neplánovat, raději to co nejvíc využít (voda, v budoucnu komunitní e.).
  7. Hlavně nechodit na návštěvy, kde mají do kuchyně udělaný závěs z céček, nebo dojde k bleskové devalvaci sbírky
  8. up Panda - 22000 JPS - 18000 Dohromady 35000 Plus poštovné
  9. DPH, z mé zkušenosti, se počítalo i z ceny poštovného. Plus ještě jedna věc: Já měl poštovné z JPN zdarma - platil prodejce, ale před výpočtem DPH se i tak ještě muselo přičíst i toto poštovné placené prodejcem. Dopravcem, který řešil i papíry, byl FEDEX
  10. tydlenctychlupatépříšery jsou fajn .... a ty GMT pak taky
  11. tak svým způsobem asi jo no ......... jenom někteří jsou trooošku poooomalejší
×
×
  • Vytvořit...