Přejít na obsah

heisn

Členové_50
  • Příspěvky

    65
  • Registrace

  • Přítomen

1 sledující

O uživateli heisn

  • Datum narození 15.8.1987

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Praha

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

heisn's Achievements

Učedník

Učedník (4/8)

  1. Vše až na polarizační filtr prodáno jinde. Nabízejte za něj cokoliv vás napadne.
  2. Na výkupu foto škoda mi nabídli 5k za sklo a tělo - než to tam tenhle týden donesu dávám zde flash sale za tuto cenu. Up pro stativ a filtr.
  3. Píšu to proto, že doslova tyhlety dva produkty leží přede mnou na stole a oba jsem minimálně půl roku používal denně na hodinkách. Jsou to naprosto identické produkty v naprosto identické kvalitě, co vypadají na milimetr identicky včetně spon. Proto jsem udělal tenhle thread - nehodlám se nechávat opíjet placebem v podobě stovek eur ve chvíli, kdy jsem si to sám otestoval a zjistil jsem že tyhlety rádoby brandové hyperkvalitní řemeny sjely ze stejné linky v Číně. Ale díky za zdroje, prozkoumám.
  4. Čau všichni, potřeboval bych poradit s problémem týkajícím se gumových pásků. Jelikož si neustále sundavám a nandavám hodinky, dostávají zabrat gumové části, které drží volný zbytek strapu na místě viz fotka. Nevíte někdo, jestli toto má v angličtině název, podle kterého bych mohl případně sehnat jen ty malé dílky (případně dejte tip kde)? Hromadí se mi doma řemeny v perfektním stavu, kterým za pár měsíců praskly oba tyto dílky. Je úplně jedno jestli to byly řemeny z aliexpressu za stovku nebo "značky" za 1200. Druhá část otázky je - existuje podobný, oranžový retro strap který be tuto zatím nepojmenovanou část měl kvalitní? Například toto, je za mě empiricky naprosto stejná kvalita jako toto a účtovat si za první zmíněný 150 euro je naprosto obscénní. Díky všem
  5. Update: 35mm a 70-300 jsou pryč. Nové, motivační ceny zbytku výbavy: Nikon d3300 - 2300 Kč Nikkor 18-105 - 3000 Kč Stativ bushman 1400 Kč Filtr Hoya 400 Kč Pokud si někdo vezme foťák + objektiv, nechám je za 4500 Kč a brašnu zdarma. To je minimálně o litr míň, než nejlevnější nabídky na tenhle foťák, které jsou navíc se setovým objektivem. Pokud by někdo chtěl nabídnout výměnu za Thinkpad řady X od x230 po x280 s případným doplatkem oběma směry, neváhejte.
  6. Ahoj, prodávám svoji fotovýbavu v perfektním stavu, na kterou jsem po narození dítěte už nikdy nesáhl - fotila s velikou opatrností max. dvě sezóny. Většina kusů výbavy je v perfektním optickém i technickém stavu jako kdyby se nikdy nepoužívaly (drobnosti zmíním dále v detailu.) Neplatí to pro nabíječku, která jediná naopak dostala docela pokouřeno. Nedávám sem fotku všeho, ale případným zájemcům rád doplním (není moc ale co, vše co stálo za zmínku je už vyfoceno). Jde o super foťák pro někoho, kdo chce skočit do "pořádného" focení a nenechat v tom majlant. Je tam: Pevná a světlá 35mm na umčo, experimenty, architekturu, portréty - většinu času v městech jsem strávil s tímto sklem Univerzální 18-105 pro co nejširší spektrum potřeb od oslav po dovolené Tele zoom v základní kvalitě skoro zadarmo, co se hodí na občasné fotky školních besídek nebo návštěvy zoo Super stativ na noční fotky, co se dá rozložit na monopod a s dobrým poměrem cena/váha Cena všech komponent (prošel jsem bazary, je velice kompetitivní a často jsem ji nastavil níže) dělá dohromady 13250 Kč a pokud si to někdo vezmete všechno, dávám cenu pro chronomag za 10 tisíc a to už je myslím opravdu pěkná nabídka, co nemá po bazarech konkurenci. Předání ideálně osobně Praha + směr Benešov, ale domluvit se dá ledasco tak kdyžtak pište SZ. Kompletní výčet všech kusů výbavu, stavu a jejich cena: Celá výbava pohromadě - brašny ani popruhy neodrbané, čisté, objektivy v origo semišových pytlících Foťák pro ukázku skvělého stavu - jediné co bych na něm našel je pár mikroskopických vlasových škrábanců na displeji, co jsou vidět jen v určitém úhlu a jen když je hledáte Stativ má u jedné nohy na hliníku a šroubu drobný vryp. Na fotce to je trochu vidět, v reálu byste si toho asi nevšimli. Je k němu pěkná brašna. Nabíječka jediná má známky použití, často jsem ji vozil v tašce jen tak hozenou. Vše z přední strany, zbytek je ok. Zrovna u tohoto kusu příslušenství je to asi fuk.
  7. Mel jsem tyhle hodinky v hledáčku, ale nemůžu nikde najít zmínku ze by s tou korunkou něco udělali. Nemám nervy abych koupil hodinky za 40 a pak přemýšlel kdy mi upadne. Je to fakt škoda.
  8. Dá se někde prohlédnout co všechno vyrábí? Když zkusím googlit, tak z toho nejsem moc moudrej. Má shop, nebo prodává jen na ebay?
  9. Jen je to špatně nafocené v šeru, ale jak píše Chilliluk, pravděpodobně jsem si vybral nějaký zrcadlo
  10. heisn

    Zase ta Monstra

    Tak přesně tyhle monstra se mi líbí uplně nejvíc a chci si je udělat. Nebyly by nějaké další fotky?
  11. Včera jsem koupil svoje první digitálky. Musím říct že se mi líbí pohodlnost nošení a váha oproti mechanickým. Na druhou stranu jsem zvyklý nehýbat rukou, abych viděl kolik je hodin a tady skutečně není vidět čas nikdy, odnikud a musím ruku natáčet do nesmyslných poloh. Taky stačí aby bylo jen trochu šero a už musím mačkat podsvětlení, abych vůbec zjistil, kolik je. Nějak musím říct, že mě tedy G-shocky (nebo spíš digitálky obecně) nenadchly.
  12. Nikdy jsem neměl rád digi, ale včera jsem jel okolo Mallu a měli je ve výprodeji...
  13. K vánocům jsem dostal autorizovaný životopis Stephena Hawkinga, jehož překlad lektoroval Jiří Grygar. Konečně jsem se k tomu po vánocích dostal a vypadá to výborně. http://www.bux.cz/knihy/150012-stephen-hawking-jeho-zivot-a-dilo.html
  14. Nikdy mě nějak nenapadlo, že by někdo mohl využít tolik parfému. Jak to děláte?
  15. Tady je "něco jako Bell&Ross" http://www.mall.cz/panske-hodinky/scream-panske-hodinky-sc385-14485?param1=YELLOW Jinak se taky přidávám k těm steinům. Mám dva roky ty co postoval USER47 a jsou za ty peníze super. Budu je kdyžtak prodávat
×
×
  • Vytvořit...