Přejít na obsah

Tittus

Členové_50
  • Příspěvky

    1 641
  • Registrace

  • Přítomen

4 sledující

O uživateli Tittus

  • Datum narození 6.3.1968

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Praha
  • Fanoušek značky
    Omega, Cartier, Rolex

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

Tittus's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

  1. Po delším rozhodování pouštím do prodeje Rolexy zakoupené asi před rokem zde na fóru od váženého člena. Reference 126622, 40 mm, modrý číselník, platinová luneta, rezerva chodu 70 hod. Kompletní balení, luneta a safír čisté, bez poškození, vlasovky na sponě. Neleštěné. Cena 319.000 Kč, ideálně osobní předání Praha, po dohodě jsem ochoten za vážným zájemcem dojet cca 50 km.
  2. AMG CLS 53 - když se snažím, tak jsem na 10,8 l/100 km. Když se nesnažím, tak 12l/100 km, převážně po Praze. Na dálnici udělám tak kolem 8,5-9, ale fakt to nešetřím.
  3. Zkusil jsi Aukro? https://aukro.cz/stare-plakaty
  4. To máš ještě dobrý, já řešil registraci Porsche Cayenne, které jsem koupil na švýcarských značkách od člověka, který ho koupil v Rusku, takže nemělo homologaci pro EU. Potvrzení u Porsche stálo 15k, a to jsem měl štěstí, že v Porsche dohledali vyrobený kus v databázi a odpovídal normám.
  5. Na to máš samozřejmě právo, akorát mi to připomíná jednoho mého kámoše, který rád podléhá konspiračním teoriím a když mu pošlu nějaké alespoň trochu pořádně ověřené a někdy i logické vysvětlení, tak mi řekne, že podle jeho názoru to je jinak. Ale nějak zapomene dodat jak a na jakých si vytvořil ty svoje hypotézy. Mně ten Patrikův rozbor přišel dobře vysvětlený a ozdrojovaný.
  6. No tak tady je to poměrně pěkně rozebrané, jak to vlastně bylo.
  7. Chvíli mi to trvalo, ale myslíš Kazmu?
  8. Já jednou našel zastrčenou šišku úplně vzadu a byla tam snad půl roku naprosto bez problémů. Ale já mám v lednici 3-4 stupně C, záleží taky na teplotě.
  9. Yachty v datacentru. Fotka sice není dnešní, ale dnes to bylo úplně stejně, akorát jsem nefotil.
  10. Tuším, že mají stánek v Holešovické tržnici v zeleninové hale.
  11. Elemart Robion, Flavien Nowack, André Clouet - poslední dobou jsem přešel od mainstreamu k vinařům, kteří dělají menší produkci, ale stojí to za to.
  12. Pozor na něj! Jenom jsem si u jednoho inzerátu nastavil sledování a jelikož už se pár let známe a nejeden obchod proběhl, tak mě Zdeněk kontaktoval a zákeřně mi nabídl mnou dlouho vysněné hodinky v lepším stavu za krásnou cenu. Sešli jsme se na prohlídku, dali kafe, pěkně popovídali a protože jsem se hned nemohl rozhodnout, v klidu prohlásil, že je nechá stranou a dá mi čas. Nijak netlačil a řekl, že to musí uzrát. No odolával jsem asi deset dní, uzrálo to a obchod byl uzavřen. Hodinky předány ve stavu 99,999 % - jako nové - v kompletním balení. Probrali jsme náš chronobundus a navzájem okoukli různé naše časostroje. Myslím, že jsme se neviděli naposled. Paráda! Tímto ještě jednou děkuji za obchod a za velmi férové a vstřícné jednání.
×
×
  • Vytvořit...