Přejít na obsah

Sabbath

Členové_50
  • Příspěvky

    328
  • Registrace

  • Přítomen

O uživateli Sabbath

  • Datum narození 19.10.1988

Contact Methods

  • Website URL
    http://
  • ICQ
    0

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Brno
  • Fanoušek značky
    ORIS, NOMOS

Návštěvy profilu

5 859 zobrazení profilu

Sabbath's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

  1. Ahoj, prodám nerozbalenou a nepoškozenou krabici Lega 10292 Byty ze seriálu Přátelé. Ideálně osobní předání v Brně, jinak Zásilkovna. Nejlevnější nabídku jsem našel na Aukru za 7 400 Kč. Moje cena 6 900 Kč. LEGO® Friends 10292 Byty ze seriálu Přátelé od 11 999 Kč - Heureka.cz
  2. Ahoj, díky za objasnění různých typů dozorů. Jde mi o kombinace studie domu v mezích místní regulace + kompletní projekt. Nebude to rozpočtem žádný nový Tugendhat, takže hledám něco ekonomického.
  3. Ahoj, má někdo prosím tip na dobrého (a cenově dostupného ) architekta/projektanta v Brně? Jednalo by se o novostavbu rodinného domu na Brněnsku. Ideálně aby zvládl i stavební dozor. Díky.
  4. Ahoj, já pořídil tady a spokojenost. https://www.postele-palandy.cz/palandy-sarka.php
  5. Ahoj, s koupí zbraně (Glock) mám dobrou zkušenost s Alfaproj a co se týká střelnic, tak nejraději mám CS Solutions (instruktoři jsou pohodáři se spoustou zkušeností). Nejlevnější je (asi) BH Magnum, ale objednání pouze přes telefon/mail. Jinak v Brně drahota.
  6. Používám (bez problémů) na akcie i ETF. Mají i český support.
  7. Kamarád takhle nedávno přišel o 100k Kč během pár dnů.....
  8. Díky za odpověď. Ano, první věta je mi jasná. Dotaz jsem myslel tak, že někteří brokeři (např. XTB) nabízí možnost účtu jak v USD tak CZK a na obou kupovat US akcie (na CZK účtu s jejich konverzí). Řeším zdali při pravidelném měsíčním investování dělat konverzi na USD sám nebo využít účet v CZK a nic neřešit.
  9. Rád bych se zeptal, jakým způsobem řešíte kurzové riziko při nákupu US akcií? Kupujete přímo v CZK nebo děláte konverzi na USD a pak nakupujete? Má to smysl z dlouhodobého pohledu řešit? Díky.
  10. Rád bych se místních kulinářů vlastnící KitchenAid zeptal, zdali někdo má i jejich přídavný strojek na výrobu nudlí (3 bazmeky, jeden na vyválení a dva na různou šířku nudlí). Jaké máte zkušenosti? Je to dobrý nápad nebo je to špatný nápad nebo jaký je to nápad? Díky.
×
×
  • Vytvořit...