Přejít na obsah

erikson77

Členové
  • Příspěvky

    32
  • Registrace

  • Přítomen

O uživateli erikson77

  • Datum narození 1.5.1977

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    slovensko , juh
  • Fanoušek značky
    mototuristika

erikson77's Achievements

Začátečník

Začátečník (2/8)

  1. tak tieto by som sa bál zobrať aj origoš...pripomínajú my prilbu zo star warsu tých zlých vojakov.
  2. tal už som si to zistil. Nie sú to 44-ky ,iba pouhých 34-35 a remienok 20. ale na živo vyzerajú velmi dobre a masívne,plus 200m a zafír a cena. Mohli byť aspoň 40mm to by sme ich brali.
  3. možno tu sa niečo dočítaš http://post.sme.sk/forum/archiv2007/showthread.php?threadid=25989
  4. Zdravím všetkých! Chcel by som kúpiť priatelke tieto hodinky (http://www.swisseagl...leet-se-6010-22 ) ,ale nie je my jasné že či sú do 200m,alebo 100,lebo na fotkách tam vidím 200 ale vo všetkých eshopoch v popise je uvedené 100m. Tak či niekto nevie,alebo nenašiel o týchto hodinkách presnejší popis po prípade či sa nedajú kupiť za lacnejšie. Zaujali nás ešte tieto Candina http://www.ichrono.s...-candino-c44474 za dobrú cenu. Ktoré by ste brali?
  5. Zdravím všetkých! Chcel by som kúpiť priatelke tieto hodinky (http://www.swisseagle.cz/produkt/fleet-se-6010-22 ) ,ale nie je my jasné že či sú do 200m,alebo 100,lebo na fotkách tam vidím 200 ale vo všetkých eshopoch v popise je uvedené 100m. Tak či niekto nevie,alebo nenašiel o týchto hodinkách presnejší popis po prípade či sa nedajú kupiť za lacnejšie. Zaujali nás ešte tieto Candina http://www.ichrono.sk/detail/11963-candino-c44474 za dobrú cenu. Ktoré by ste brali?
  6. erikson77

    Fake galerie

    no konečne niekto ... mohol by si to dokončiť libore a povedať nám neznalým aké chyby má tento šmejd... pardon fake oproti origošom,proste nejaký detail podla čoho je ti jasné z obrazovky že tu niečo nesedí?
  7. možno,ale prejsť stým človek musí a ja si kupujem veci čo sa mi páčia....lenže na obrazovke je niekedy uplne niečo iné ako naživo aj ked som si vyberal naposledy a skoro pol roka surfoval na x-stránkach v predajni som zobral uplne iné. Jednoznačne vyskúšať na ruke a musí to buť "láska na prvý pohlad"
  8. erikson77

    Fake galerie

    milý RS.! Reprezentujem sa tím čo nosím. Momentálne sú to hodinky ktoré sú na profilovej fotke v príspevkoch. Tieto Fakei som sem dal s jasným a čistým zámerom (preto som dal aj nadpis tématu "fake brietling" ) pre amatérov aby získali viac info na rýchlejšie rozoznanie orig. od neorig. , pretože napr. tieto aj hodinár musel nejakú dobu prezerať či sú alebo nie a rozoznal ich až ked som mu ukázal škrabanec na puzdre zktorého vykúkala medená farba (kov sa lepšie chromuje ak sa dáva medená vrstva) nosil som ich len krátko lebo normálny človek rýchlo príde na to že to nieje ono a ho to ani nenaplnuje pocitom ktorý cítite ked si kupujete niečo vysnívané. Takže si myslím že foorum je aj o takýchto veciach. To že som si bohužial nepozorne prečítal pravidlá,tak za to som sa už ospravedlnil a hanbiť sa nehanbím,ale zatial o zrušenie nepožiadam. Nemám proti tvojim komentom nič,ale ked už hovoríš o jednoznačnosti tak by si mohol aj ti jednoznačnejšie odpovedať na iné témy a nie formou otázok a doporučení typu "mudruj" a "hádej kdo" . Vieš začiatočník si stoho vyvodí asi velký kulový. Ano gentelman sa nechváli cudzím perím a možno ani svojim by sa nemal (na foorach je to ok) ,ale mal by sa aspoň niečim predstaviť ked už s niekym komunikuje,lebo pre uplných anonymov si nevytváram žiaden rešpekt.Pomohlo by aspoň do profilu doplniť vek ,lebo ja mám rešpekt a úctu k starším. Mohol by som aj ja zakázať ti komentovať moje príspevky ,ale myslím že pomôcť môže aj kritika. Ked že si tu dlhšie určite vieš že ako sa vymazáva príspevok,tak poradˇ,lebo toto tu je fakt zbytočne.
  9. pretože mám rád maličkosti tak sa mi páčia hodinky ktoré niečo ukazujú minimálne datum a deň ,čo si myslím sú dôležité info na deň,takže na hodinky bez dátumovky ma nenahovorí asi nikto,nech sú hocaké krásne a to fakt sú ,len...?!?
  10. erikson77

    Fake galerie

    nevadí lebo ich nenosím a asi si ich prizváram o motorku... myslím že dvojvalec 1600 vka postačí na auto"moto" náťah
  11. erikson77

    Fake galerie

    Aha,no máš fakticky pravdu. čo už možno to niekomu pomôže ak by ho chceli odrbať tak teda SORRY!
  12. nemyslel som to technicky,ale masovým predajom. Inak poznám velmi dobre citizeny. ešte pred pol rokom by som si kúpil jedny titánové eco drive,perpetual cal.,radio control,200m , safire glas...ale potom som začal čekovat swiss made a kupil som čo som kúpil.
  13. erikson77

    Fake galerie

    no pravidlá som si prečítal a predávať ich nepredávam tak som snáť neporušil nejaký paragraf či?
  14. Timex je niečo ako Citizen len američan ak dobre viem...proste je všade tak ten servis by nemal byť problém a ani cena. "Zbytková cena" čoho presne??? Inak kamarát má longines hydro. a nameral 2sec dennú a 12 sec týždennú odchýlku tie automaty sú už na inej úrovni...aspoň teda cenovo
  15. erikson77

    Fake galerie

    Kamarát my ich doniesol z Filipín. Majú cez dva roky ,autonáťah aj manuálny,rezerva chodu asi 35 hod, denná odchýlka 10 sek čo je celkom slušné aj na značkové automaty. Dokonca včera som sa ešte viac prekvapil ked som si bol skrátiť ťah na nových Candinach a zo srandy dal spraviť test vodotesnosti...najprv 70m a potom ešte 100m a vpohode vydržali,takže ani šmejdy nie sú až také šmejdy.
×
×
  • Vytvořit...