Přejít na obsah

Mike007

Členové_50
  • Příspěvky

    278
  • Registrace

  • Přítomen

8 sledujících

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Hradec Kralove
  • Fanoušek značky
    IWC, JLC, STOWA

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

Mike007's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

  1. Pokud spravne chapu, jak to Potkan mysli, tak to mam stejne. Bohuzel. V dnesni dobe je tak obtizne si vytvorit jasny marketingovy identifikator, ze IWC a tento jejich krok vubec nedovedu uchopit. Ale mozna je to jen experiment... Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
  2. Kluci, poridil jsem k hnedemu, jeste cerneho bratra, s cigernikem se da blikat, ale jaky na to mate nazor? Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
  3. Ahoj, bez urazky, ten remen k nim nejde. Pilot je pilot. Hnedy, nemusi byt primo se dvema cvocky, ale bile prositi ano... Mozna jeste ocel. Tohle mi vic prijde na Omega DeVille. Ale vyjadruji jen svuj nazor. Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
  4. Mike007

    Stowa sčítání lidu

    Presne tak. Hodim Ti predstavu do SZ. Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
  5. Mike007

    Stowa sčítání lidu

    No, jenze tohle je 100ks limitka vydana u prilezitosti ziskani ceny Golden Unruh v roce 2005 ( maly print dole na ciferniku u sestky ). Tu si jen tak se starym logem nenadelis... Vlastne krome tech uplne vlevo jsou to same limitovane edice. Jedna zajimavejsi, nez druha. [emoji3] Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
  6. Mike007

    Stowa sčítání lidu

    Ahoj znalci, mam nejake hnuti mysli a rad bych tady udelal pruzkum trhu pred tim, nez to zacnu davat do prodejniho vlakna. Pokud byste nekdo mel o nejaky konkretni kus zajem, dejte mi vedet, nejak se dohodneme. Prvni a deuhe zleva jsou lehce nosene. Ostatni jsou v excelentnim stavu, spise NOS. Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
  7. Hele, ja se fakt musim zeptat, protoze je hlupak se nepta. Kolik je na nich vlastne hodin? 11:57, nebo uz 00:57? Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
  8. Jj, v tomhle to ma u me MB a AMG dobry, je to moc dobry propojeni... Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
  9. Presne tak, diky Saso. Uz se nejakou dobu chystam sepsat nejake informace v cestine, tady na forum. Tasky jsem se te hnede bal, ale tam pracuje ten modrofialovy antireflex tak poctive, ze si tam muzes blikat barvami podle libosti... [emoji2] No, hlavne je to porad stara Ingy skola. Od te doby, co jsem Ti kdysi pustil ty 3227, jsem hodne noci nespal a tohle byl vysledek, jediny lek... Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
  10. Sun?s on Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
  11. Jeden patecni AR... Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
  12. ...proste kultovni watche. To jsou XVItky, jo? Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
  13. Tohle mi vzdycky pripomene scenu ze Spalovace mrtvol. ?Venecek, nebo rakvicku? Snad oboje? Presne tak to mam i s tim cifernikem na Ingach. Ma byt textura vytazena az do okraju, nebo jen po indexy? [emoji2] Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
  14. Se zmenou casu jsou zpatky na tahu... Vesele Velikonoce. [emoji3] Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
  15. Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
×
×
  • Vytvořit...