Přejít na obsah

nickolas

Členové_50
  • Příspěvky

    7 792
  • Registrace

  • Přítomen

2 sledující

O uživateli nickolas

  • Datum narození 4.10.2007

Profile Information

  • Bydlí
    mezi Beskydem a Pradědem
  • Fanoušek značky
    Pijte poličské pivo denně, i v noci!

Návštěvy profilu

16 472 zobrazení profilu

nickolas's Achievements

MegaXXLzávislák

MegaXXLzávislák (8/8)

  1. Furt s těma hodinkama...kdy vychází ten Playboy?
  2. No tak to la pardón! To ovšem mění situaci, když cheš bejt štramák
  3. Vůbec bych se nebál těch Prabosů co nabízí @moco. K danému účelu, naprosto v pohodě. Ale mrkni na Ecco. Sice za ne úplně mrzký peníz, ale dělají úžasně pohodlný boty i v segmentu "oblekovek". A třeba bys je užil i jinam.
  4. Přemýšlím o rychlovce, na nějaké čtyři dny, v polovině května. Vzhledem k okolnostem mi vychází nějaká Malaga, Rhodos, Sicílie, Sardinie. Je to všechno zhruba na stejné rovnoběžce...bude to na koupačku, nebo ještě studený? Musím letět s Ryanair a nechci letět nad 3 hodiny.
  5. Určitě, taky se těším
  6. Sem se loudal, takže někam do prdele, ale budu tam
  7. Každá švadlena ti to přišije asi za minutu a prakticky to nepoznáš. Na lepidlo bych se vybod.
  8. Kterak zbrojař, uprostřed války, s holubicí míru na hodinkách přišel. Já se poseru
  9. Jj, jen mě zajímalo co je to za místo.
  10. Lunetu vem čert, ten zbytek mě zajímá! A nemyslím hodinky, byť jsou fajn
  11. Seroš The Gentlemen už tu určitě byl. Já se bavím Dokonce mám skoro chuť si ho připlatit nad rámec předplatného
  12. Když už zmiňuješ ten Ružomberok, prý tam je nějaký volný flek, kde by nabalzamovaný mohl vydržet
  13. No, moje zubařka je kámoška mýho táty a její sestřička úplně kůže není. Ale má to tu výhodu, že si tam chodím jak do houslí. No a pak tu nevýhodu, že se mě u kanálků na nic neptala a rovnou ťala do živýho A ještě dostala lahev slivovičky, jako poděkování Tak vlastně nevím, jestli jsem na tom dobře nebo špatně… Každopádně mi brzo půjde do důchodu a já budu v pérdeli.
  14. Take fajne drnkání...
×
×
  • Vytvořit...