Přejít na obsah

Pelikan73

Členové_50
  • Příspěvky

    269
  • Registrace

  • Přítomen

1 sledující

O uživateli Pelikan73

  • Datum narození 20.1.1973

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Ostrava
  • Fanoušek značky
    Hodinky jsou prostě fajne

Návštěvy profilu

5 610 zobrazení profilu

Pelikan73's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

  1. Menší hodinkový obchod, přesto bez nejmenších problemů.Parádně zabaleno a v pořádku doručeno.Díky a mohu jen doporučit. Odesláno z mého SM-M215F pomocí Tapatalk
  2. Vše ok, hodinky dle popisu v inzerátu.Díky a mohu doporučit. Odesláno z mého SM-M215F pomocí Tapatalk
  3. Nehodinkový obchod, ale vše na 100%.Díky a mohu jen doporučit :-) Odesláno z mého SM-M215F pomocí Tapatalk
  4. Pohodový obchod, rychlé zaslání a výborná komunikace, díky[emoji106] Odesláno z mého SM-M215F pomocí Tapatalk
  5. Nehodinkový obchod ale všechno super, rychlost odesláni a výborná komunikace atd, atd....díky a všem mohu s klidným svědomím doporučit. Odesláno z mého SM-M215F pomocí Tapatalk
  6. Obchod proběhl bez výhrad, komunikace, rychlost....hodinky mi Lukáš osobně přivezl/přiblížil...vše přesně dle popisu v prodejním inzerátu.....díky a bez obav mohu doporučit. Odesláno z mého SM-M215F pomocí Tapatalk
  7. Nehodinkový obchod ale všechno v naprostém pořádku[emoji846]Díky a mohu jen doporučit[emoji106] Odesláno z mého SM-M215F pomocí Tapatalk
  8. Nesmí ale na to[emoji90] pražit slunce a nesmí na to pršet, jinak [emoji90] degraduje a ztratí grády[emoji16] Odesláno z mého SM-M215F pomocí Tapatalk
  9. Vydrželo mi to[emoji90] skoro 3 měs.Jak to[emoji90] vyschne stačí, trochu pokropit vodou.Známý ze Zoo, mi to[emoji90]dal do zavařovačky a ještě v sáčku.Udělal jsem do víčka dírky a strčil to[emoji90] do rohu zahrady......je celkem puch....co čekat od[emoji90][emoji16] Odesláno z mého SM-M215F pomocí Tapatalk
  10. Stačí houno od tygra/lev/gepard apod., a na zahradě a v okolí domu nebude ani noha :-)Mám to vyzkoušené. Odesláno z mého SM-M215F pomocí Tapatalk
  11. Ten Telefunken měl tchán, ale dvojče, byla to taková klasika.Panasonic nebyl dizajnově žádný elegán, ale byl to v té době, takový "jiny" přenosný stroj, který se vymykal všemu, co se prodávalo....pokud si dobře pamatuji, tak se mu přezdívalo "Kobra"(motorický se otvíral "vztyčoval" kryt kazetového prostoru, bylo to efektní, zvlášt při použiti dálkáče[emoji846].Diky třipásmovym repro a hlubokým ozvučnicim byl zvuk opravdu mohutný a celkem kvalitní Odesláno z mého SM-M215F pomocí Tapatalk
  12. Hezká sestava, dodnes si pamatuji ceny komponentu které jsem měl, CD player 770ka stala 9900,-, dělený zesák 18 990 a tape deck 747 stal myslim 10990.CD hrálo fakt super, převyšovalo ostatní komponenty min. o třídu, tape deck taky poměrně fajn zvuk(Technics pak začal dělat tape decky s AZ hlavama a už to stalo za prd), dělený zesák byl nejslabším článkem, vypadal hezky ale zvukově nebyl nic moc.....ale jsou to hezké vzpomínky[emoji846] Odesláno z mého SM-M215F pomocí Tapatalk
  13. Tu si koupil můj tatík v tuzu, za tenkrát 2tis bonu.....obdivně jsme na tu krásnou mašinu s bráchou koukali.Tatík si na ten magič nechal ušít i látkový kryt proti prachu.Magič jsem pak po revoluci na tatíkovi vyžebral, po svatbě jsem ho já kokotek prodal na aukru....možná je to ten tatíkuv kus, prodal jsem i s origo manualem.....mam už jenom zkušební origo kazetu Aiwa, která se s magičem prodávala.Dnes se tento stroj, prodává v super stavu za ceny kolem 15tis! Odesláno z mého SM-M215F pomocí Tapatalk
  14. Tak to já jsem owg, a nikdy to nebude jinak.Mám pocit, že bych byl dost nervozní, které hodinky si vzít, a potom řešit, jestli jsem si raději neměl vzít jiné.Mám proto jen jedny a neřeším[emoji846] Odesláno z mého SM-M215F pomocí Tapatalk
  15. Můj kolega z práce, vždycky říkal:Lepší rozlet, než zapomenut vypit[emoji846] Odesláno z mého SM-M215F pomocí Tapatalk
×
×
  • Vytvořit...