Přejít na obsah

thovt

Členové_50
  • Příspěvky

    163
  • Registrace

  • Přítomen

O uživateli thovt

  • Datum narození 2.7.1985

Contact Methods

  • Website URL
    http://www.dreamlife.cz
  • ICQ
    0

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Brno
  • Fanoušek značky
    Informační technologie & související podnikání, sofistikované produkty dnešní doby, motorsport a golf :-)

thovt's Achievements

Učedník

Učedník (4/8)

  1. no i na mě působí Elton jako dost zvláštně vedená a organizovaná firma, nevadí mi jejich strategie, ale některé věci mi přijdou minimálně podivné nebo možná jen zanedbané, netuším. a ten článek nebyl žádný PRko, pokud to tak snad mělo být, tak je to dost špatné nebo nevhodné PRko. no a navíc takové věci v Právu... spíš mi to přišlo jako masturbace ega toho pána z Eltonu, jehož jméno přepisovat nebudu. jak už někdo zmínil, jeho vyjádření zrovna nepatřily k nejšťastnějším. nevěřím ale tomu, že by mohli vyrábět kalibry masově nebo nahradit etu. to snad ani nemyslíte vážně... vždyť podle toho, jak firmu vedou, to ani nevypadá, že by o něco takového měli zájem a navíc, jak by takovou pozici z nuly na trhu utrhli? chápu, že místo tam je, obzvlášť, když situace je všelijaká a jak se píše, dodávací lhůty jsou velmi dlouhé. počáteční investice by byla tak nebo tak pro Elton asi zbytečně vysoká, ať už by byla výroba sériová, kusová, hromadná nebo jakákoliv jiná, jakkoliv jinak strukturovaná. pokud by se však snad do něčeho takového odhodlali, asi bych jim taky fandil. ať by měli politiku nastavenou jakkoliv, bylo by to hodně zajímavé sledovat.
  2. Mně moc "fashion" nepřijdou, ten jejich design je dost děsný ve většině případů. Nicméně si na to víc hrají celkem dobře, než jsem přišel na Chronomag a než jsem začal víc sledovat hodinky, tak mi přišla taky značka sympatická...
  3. Jeden účet u GE mám a na infolince jsem si navýšil jak hodnotu nákupu, tak i počet transakcí za den. (teď jen nevím, jestli to byla jedna hodnota nákupu, nebo celková výše nákupů; ale to už je jedno. mělo by to jít, pokud to není jen pro některé účty - což by byla hloupost, i když v GE takových je)
  4. thovt

    GM

    Toyota už úspěšně útočí na detroitskou trojku delší dobu svou Tundrou, letos představili inovovaný model na Detroitském autosalonu a nejen samo auto je dobré. I marketing odvedl "perfect job", protože se Tundra vyrábí v USA - kvůli americkému pickupovému patriotismu, a je velmi zacílená na přímý střet s auty upadající trojky z Detroitu. Paradox je Tundra akorát v kontrastu s Priusem a budování image Toyoty jako průkopníka v omezování emisí A jinak souhlasím, že problémy GM jsou dlouhodobého charakteru, ne posledních pár let. Do současného stavu značky se přenesly některé nešvary amerického myšlení.
  5. Přestože značka nepatří v místních očích zrovna do nebes haute horlogerie a přestože se mi skeletony většinou absolutně nelíbí, tohle je jasný dream favorit, vždy absolutně první asociace na klíčová slova dream, watch Bulgari Assioma Tourbillon Multicomplication Squelette (2007), Caliber BVL 416, power reserve: 64 hours, twenty pieces
  6. No, který z evropských týmů si drží posledních 10-20 let stabilní výkonnost? (slovo stabilní v dvouletých časových intervalech velkých turnajů je dost diskutovatelné, protože se promítají generační obměny, změny trenérů a další faktory) V tomto období snad jen Nizozemsko, které se dokázalo od ME 1988 pokaždé účastnit velkého turnaje (krom MS'02) a dokázalo v posledních deseti letech pokaždé projít ze základních skupin (3x semifinále, 1x osmifinále). Na druhou stranu, nic za posledních dvacet let nevyhrálo. A posledních 10 let ještě Portugalsko... Oběma týmům se zatím daří i na tomto ME. Tradiční v povědomí silné a ambiciózní týmy sice mají také vysoký počet účastí, ale výrazné výkonnostní rozdíly turnaj od turnaje viz. Německo, Anglie, Itálie, Francie nebo Španělsko. A koneckonců, pro naši zábavu je to tak nejlepší, alespoň je to pestrobarevné. Ale jinak souhlas, úspěchem jsou účasti na turnajích a buďme za ně rádi. To že se jim nepodařil je už něco jiného a podle mě Brucknerovi i některým hráčům v týmu prostě chyběly dřívejší osobnosti výjimečné generace Nedvěda, Poborského, Šmicera a hlavně Rosický, byli zvyklí za poslední dekádu se na ně spolehnout, adaptovat se na jejich tempo a styl, nechat se vést a strhnout... Teď bude zajímavé, co se v nároďáku odehraje, žába na prameni bude snad fuč a nezbytná renesance po úspěšných letech může začít, jen aby bylo kam sáhnout, jak po realizačním týmu, tak po dalších hráčích.
  7. Tak já toho dnes ještě moc nečetl, ale kanadskej komentátor na TSN říkal, že Henry má nějaký lehký zranění nebo co - prostě, že není zcela fit po zdravotní stránce. U nás se nic takového nepsalo, tak nevím, kde je pravda. Moc toho nenahrál, ale fotbal určitě nezapomněl, tak jako Koller taky ne A sám tam na hrotu nebyl co platný, když ho nikdo nedoplňoval... Takže myslím, že zrovna Koller není hoden kritiky za individuální výkon. Kolektivní byl ale hodně nekoukatelný, souhlas.
  8. To je už mega úlet, ale spíš Day&Night dvojitý tourbillon fázující 24h na 2x12h (den/noc) a pouze polohou tourbillonu naznačující orientační čas, je zajímavý... Ale má tam i "méně extravagantní kousky" Hodinek bude vyrobeno 2012 kusů... Hodinky vyšly už před delší dobou, teď k tomu přibyla pera. Koroze má být tím DNA Titaniku - vylovili nějaké věci nebo díly, společně s ocelí, kterou vyrobily loděnice vyrobivší svého času samotný parník... -- -- -- --
  9. Tento příběh vám přinášíme, aby vlastníci a obdivovatelé hodinek Rolex ocenili život a vášeň úchvatného džentlmena, který stvořil tuto jedinečnou legendu. Mnoho z vás neslyšelo o jménu Hans Wilsdorf, přesto je právě on důvodem, proč dnes při vyslovení ?švýcarské hodinky? má většina lidí v mysli synonymum ?Rolex?. Hans Wilsdorf se narodil roku 1881 ve městečku Bavaria v Německu do rodiny úspěšného obchodníka se železem. V brzkém věku 12 let se nešťastnou shodou okolností stal sirotkem a péče o něj byla svěřena jeho tetě a strýci. Záhy se dostal na internátní školu v Coburgu, vzdálenou 40 kilometrů od domova. Byla to pro něj hrozná zkušenost a Hans byl velmi nešťastný. Aby unikl depresivním pocitům, soustředil se na školní aktivity, konkrétně anglický jazyk. Velmi brzo brilantně ovládal jak psanou, tak mluvenou formu, což se mu později v životě ohromně vyplatilo. přečíst celý článek >>
  10. thovt

    AMG & IWC

    Limitovaná edice brutálního Mercedes-Benz SL 63 od AMG ponese signaturu švýcarského génia horlogerie, IWC Schaffhausen. Dvě legendy, dvě hvězdy na nebi luxusu, jedna společná vize. Svět luxusu se postupem času vydává novými dříve nemyslitelnými cestami. Výrobci v jednom odvětví rozšiřují své působení do druhého. Chtějí využít svých zvučných jmen k ukrojení širšího tržního podílu. Bulgari si staví síť podmanivých hotelů, Porsche Design lepí německý erb na mobilní telefony i chladící boxy. Jiní se vydávají cestou spolupráce s druhými ikonami, čímž například vznikl sňatek mezi Bentley a Breitling nebo Aston Martin a Jaeger-LeCoultre. U některých značek jsme byli svědky spíše jednorázových výkřiků, Bugatti ? Hermés. AMG, dvorní tuner Mercedes-Benz, si také našel svoji cestu a po vzoru britských automobilek k sobě svázal stroj a strojek... přečíst celý článek >>
  11. Připravte si následující ingredience: explozivně se rozvíjející hodinářský trh, špičkové produkty, náročné zákazníky a litry testosteronu. Výsledek? Vezměte činky a začněte posilovat, protože pokud zaostanete, tak se vám nejnovější kousky z produkce hodinářských mistrů nevejdou na zápěstí! Jeden z nastávajících trendů se totiž týká velikosti hodinek, konkrétně průměru jejich pouzdra. Pokud se vám zdála hodnota 45 mm značně vysoká, připravte se na řadu modelů s průměrem 48 mm a více! Mezi další trendy na Baselworldu rozhodně patří pryžové tahy (řemínky), a to nejlépe v kombinaci se zlatým pouzdrem. Minulý týden jste mohli v pravidelné fascinaci nasát celkovou atmosféru veletrhu a tento týden si smlsnete na dezertu v podobě jednotlivých modelů, které si právě odbývají svou životní premiéru. přečíst celý článek >>
  12. No, z placených odkazů by se snad ani rating počítat neměl, ne? ... Algoritmy jsou sice složité, ale tohle by tam nedávalo smysl (pouze v případě, aby sám Google tím motivoval k nákupu reklamy).
  13. Výpis reklamy se klíčuje podle obsahu na zobrazované stránce, administrátor/vlastník webu s přístupem do Google AdSense může určité reklamy vyloučit zadáním parametrů u Google. Těch fejků se tam ale objevují tuny... Zadavatelé reklamy o fejcích si platí zobrazování s klíčovými slovy výrobců, které padělají a ty tady na Chronomagu jsou snad v různých vláknech tisíckrát zmíněny všechny. A pokud by admin dal do filtru reklamu o hodinkách, tzn. že by se nezobrazovala, pak se budou zobrazovat pouze nesouvisející reklamy na které nikdo nebude klikat... Pak by bylo na pováženou, zda pro provozovatele bude mít smysl, aby se tam Google AdSense vůbec zobrazovaly.
  14. Myslím, žes mu rozšířil názvosloví o 1200 procentních bodů a pokud se i zamyslí a něco málo si na doporučení přečtě, pak gratuluji a odvedl jsi dobrou práci Snad Ti odpoví dřív než ten web upadne v zapomnění
  15. on to není ani bulvár; myslím, že i profi bulváry dokáží přinejmenším respektovat cizí práci a umění... (snad se nepletu, dlouho jsem si nic nepřečetl ) jsem zvědavej, co odepíše. jojo ¨safi zůstal nad věcí, hezké reakce
×
×
  • Vytvořit...