Přejít na obsah

misoo

Členové_50
  • Příspěvky

    4 205
  • Registrace

  • Přítomen

O uživateli misoo

  • Datum narození 14.7.1978

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Bratislava
  • Fanoušek značky
    IWC, Fortis, Oris, TH, CHW, Seiko, Casio

Návštěvy profilu

9 324 zobrazení profilu

misoo's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

  1. misoo

    Steinhart - reklamace

    Diky Ano tie gunmetal. Mali tam nejaku vadnu seriu strojcekov, haprovala korunka. Aj chronoshop ich prestal ponukat vtedy. Teraz uz neviem, snad to maju uz poriesene
  2. uz ich davno nemam, ale ak si dobre pamatam, tak mi robili cca +/- 5-10s den, cize pohoda. ako kazde ine selita/eta strojceky.
  3. jj, ten hnedy bol k hodinkam. cierny je nejaky uni pilotkovy kupeny zo stranky steinhartu.
  4. misoo

    Nove modely Seiko 2014-18

    ... bud zmente nazov vlakna bez rokov, alebo to kazdy rok aktualizujte edit: alebo uz tradicia?
  5. Vsetko ako ma byt, silno odporucam!
  6. Spravne, neurob tu chybu ako ja!! Paradne su, tie velke cisla maju svoje caro a dodavaju im typicky charakter Fortisu
  7. Michal93 paradna foto! Sneh a keramicke lunety spolu idu!
  8. parada, tej cervenej je tam tak akurat, dokonala luneta, fajn nizka hmotnost a zaujimava farba titanu... mnam! skoda toho priehladu no... uz aby boli vo vypreaji za 999
  9. misoo

    Steinhart - reklamace

    Aj ja, v tretej reklamacke bolo pero a cokolada
  10. misoo

    Steinhart - reklamace

    Tak nakoniec to dobre dopadlo a doplatili zvysok Velke DAKUJEM patri Bandimu, ktory mi poslal nemecky text (a ze ho nebolo malo!) a vdaka tomu mi to uznali a poslali prachy. Si borec Bandi !!! :notworthy:
  11. misoo

    Steinhart - reklamace

    Bandi diky moc, sz poslem. Reklamacie boli uznane vzdy, mam od toho vsetky papiere (ak najdem).
  12. misoo

    Steinhart - reklamace

    Fuha, skusim sa tym preluskat, aj ked nemcinu moc neovladam... dakujem!
×
×
  • Vytvořit...