Přejít na obsah

Arkham

Členové_50
  • Příspěvky

    485
  • Registrace

  • Přítomen

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Vysoké Mýto

Návštěvy profilu

3 712 zobrazení profilu

Arkham's Achievements

Závislák

Závislák (6/8)

  1. Arkham

    Citizen Tsuyosa

    Za tu současnou módu spon bez regulace bych sekal pracky.
  2. Mám vše možné ale jako EDC jedině AA. Ty jsou k sehnání naprosto všude, v nouzi nejvyšší i na každém hřbitově.
  3. Bílý číselník s čísly pěkně od 1 po 12 jak pro malé děti, nejlíp ještě s krátkými bílými ručkami jak je dnes v módě. A když je navrch v kulatém pouzdru s dlouhými nožkami dostávám z toho kopřivku. To samé skeletony a open heart.
  4. Ten bajonet určitě nevyhazuj, je z dobré ocele. Mám ho po dědovi, kdysi z něj udelal kuchyňák. K jaké pušce byl ale netuším.
  5. Proč ustupují od lepšího k horšímu?
  6. Takhle z fotky mi přijde že žlutá je kolem tlačítek a orámování displeje je spíš oranžové. Mě by se líbila kombinace full black bezelu s normálním displejem kvůli čitelnosti.
  7. Dám to i sem - kdyby někdo chtěl pustit kocoury dejte vědět, viz můj inzerát v příslušné sekci.
  8. Poskytnu azyl nechtěnému kocourovi, libovolné verze. Pouze plně funkční. Cenově s ohledem že nové se seženou za 6,5 K Díky
  9. Když vidím situaci ve své "rodné" vesnici, kde je veškeré práceschopné obyvatelstvo existenčně závislé na autech v cenové relaci do 100 tis neumím si představit jak budou fungovat až tato možnost dopravy skončí. Na elektro finančně nedosáhnou, veřejnou dopravu v rozsahu jaký byl za komančů taky už nikdo neobnoví. Tohle bude průšvih protože takových vesnic je zvlášt v ČR ohromné množství.
×
×
  • Vytvořit...