Přejít na obsah

PN23

Členové
  • Příspěvky

    8
  • Registrace

  • Přítomen

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

PN23's Achievements

Začátečník

Začátečník (2/8)

  1. Tiez som s nimi mal zlu skusenost-Tlustý-,objednal som 2 tašky za cca 1000e a pristup velmi zly. Absolutne amatersky pristup,skoro primitivizmus. Nikdy viac .
  2. Caute Rad by som zohnal nejakeho seriozneho hodinara v ba,ktory by mi vymenil na seiko mm hardflex za safir a lunetu bez toho aby som mal zbytocny stres. Viete mi poradit niekoho normalneho? Hladal som vsade ale vacsinou su to len rychloservisu na vymenu remena a ked je nieco treba posielaju do do ciech kde nemam dobre referencie.
  3. Foto bohuzial nemam,ustipol som kus vlozky. Ale uz by mali byt na ceste nahradne diely.
  4. Montoval som vyfuk a pri utahovani mi usla ruka a zavadil som o koncovku vyfuku
  5. Hah-dik za podporu.... Uz som pisal mail,do crepasu. Pani bola celkom ok,napisala ze overi dostupnost nahradnych dielov u jej kolegu Pabla. Tak som zvedavy,na rychlost. Aj ked celkom nechapem,kedze aspon nejake nahradne diely by mohli mat.
  6. Caute Mam jednu otazku na vlastnikov tychto hodin. Mam cayman 3000 a podarilo sa mi ich tuknut na lunete a korunke. Neviete mi poradit kde by som kupil nahradne? Pisal som im mail a zatial neodpovedali.
×
×
  • Vytvořit...