Přejít na obsah

addalbert

Členové_50
  • Příspěvky

    274
  • Registrace

  • Přítomen

O uživateli addalbert

  • Datum narození 7. května

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Praha
  • Fanoušek značky
    There was a ?War of the Roses,?
    Not far from London town.
    The house of York and Lancaster
    Were fighting for the Crown.

addalbert's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

  1. Původně jsem chtěl TH Carrera Day-date, ale poté co jsem viděl nove Mastery, tak mam jasno.
  2. To je pecka. Vidím něco takového poprvé a jsem nadšený. Zvažoval jsem koupi jednoho kompaktu na makro ( zrcadlovka bych nikdy na nic jineho nevyužil), ale tohle mne nadchlo. Diky!
  3. V LV nerikaji, ze je to fake. Rikaji to takhle: "tato kabelka nebyla vyrobena v atelierech Louis Vuitton"
  4. Ne, melo jit spis o vlákno a ne, nemělo by to byt pro prodej. Ten skutečně patři do prodej/výměna ostatní. Jde mi spis o to, co lze nejak sehnat. Inspiraci vidím třeba tady. Akorát si nemyslím, ze by molo tady na fóru smysl to delat pro různé značky zvlášť. Spis by melo jit o foto vlákno s nějakým popisem. Možná je to ale kokotina. http://forums.watchuseek.com/f23/rolex-accessories-freebies-keychains-pens-cardholder-etc-whats-out-there-1077645.html#/forumsite/20758/topics/1077645?page=1
  5. Napadlo mne, ze by se mohla zalozit sekce hodinkove doplnky. Typyicky jde o veci, ktere nejsou bezne k sehnani, ale obcas je da prodejce zakaznikum , nebo jsou na Baselu. Mam na mysli ruzna pera, penezenky, SMG, manzetove knoflicky, ksiltovky, hodinarske lupy etc.
  6. Za sebe muzu doporucit postapokalyptickou trilogii Metro od Dmitrije Gluchovskeho. Obzvlast prvni a treti dil je vyborny.
  7. LHC mam cca 4 roky a z toho většinu času byly na gumě.( poslední rok a pul uz jen na ni). Zatímco jejich tah mi nikdy úplně neseděl, tak guma je super pohodlná.
  8. addalbert

    Rodinné foto

    Rodinka, akorát ty vpravo jsou uz z domu občas se mi po nich zasteskne
×
×
  • Vytvořit...