Přejít na obsah

Jirkasirka

Členové_50
  • Příspěvky

    179
  • Registrace

  • Přítomen

O uživateli Jirkasirka

  • Datum narození 1. července

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Praha/Karlovarsko
  • Fanoušek značky
    Omega, Breitling, Tudor, Prim

Návštěvy profilu

3 937 zobrazení profilu

Jirkasirka's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

  1. Ahoj, díky, ale atraktivní domácí zápasy jsou většinou hned pryč. Jsem myslel, zda nemá někdo zkušenost s překupníky lístků do sektoru hostí nebo na stání apod.
  2. Vidím a cítím samé fotbalové experty, tak požádám o radu ideálně do soukromé zprávy. Nejmladší synátor by rád viděl toho Hálanda na vlastní oči a do toho Lipska to není daleko. Poprosím někoho znalého o tip, kde koupit lístky na RB Lipsko. Je mi jedno, kde budeme stát či sedět, ale jako bych chtěl trochu něco vidět. Nemám s nákupem lístku venku vůbec žádnou zkušenost, chodíme na repre a občas ligu.... i když teď po tom vydařenym derbíčku by se človek i bál. Díky všem!
  3. Petr je takový ten člen, kterých je tady třeba. Vše super, maximální spokojenost...doporučuji a kdykoliv znovu! Díky za vše
  4. Vše na jedničku, 100% a 5 hvězdiček, max.spokojenost. Kdykoliv znovu. Díky!
  5. Super komunikace, rychlá akce....tak, jak to máme všichni rádi. Mohu jen doporučit a kdykoliv to zopáknem!
  6. Vzdálenost a smrtící virus nám nedovolily osobní setkání, proto vše proběhlo na dálku. Maximální spokojenost a jak tady všichni píšou, tak je to asi u Karla běžné. Děkuji a mohu jen doporučit...bylo to: "RYCHLE, LEVNĚ, KVALITNĚ"....přesně tak, jak to máme rádi.
  7. Nevím, zda je to u Davida zrovna třeba, ale samozřejmě vše v naprostém pořádku. Děkuji za pokec a další nechtěné hodinky:) Maximální spokojenost a doporučení pro všechny slušné chronomagory!
  8. Vše dle dohody, Kája je fajn a i dárek přidá. Byl jsem v roli kupujícího a doporučuji všem. Díky!
  9. Vojta je opravdový kabrňák:))), děkuju za fajn obchod i pokec, 100% spokojenost a mohu jen doporučit.
  10. Vše dle domluvy, nakupoval jsem a zcela bez problémů, doporučuji.
  11. Fajn obchod, fajn chlap, vše proběhlo korektně a v přátelském duchu. Díky za pokec. Ať nový kousek dělá radost. Mohu všem jen doporučit. Jirka
  12. Připojuji se ke kladnému hodnocení. Vše proběhlo, jak mělo. Rychle, levně, kvalitně Pepu jen doporučuji.
  13. Přidávám se ke kladnému hodnocení a Pepu 100% doporučuji. Rychlý a bezproblémový obchod. Díky.
  14. Připojuji kladné hodnocení. Rychlá a férová domluva, komunikace na jedničku, rychlá platba, doporučuji. Díky Jardo.
  15. Jirkasirka

    ETERNA

    Souhlasím s Ondrou, ta tečka mi tam taky nějak chybí a celé to vypadá divně. Jinak se mi Eterny líbí moc a asi si udělám cestu do Chronoshopu a podívám se na ně:-)
×
×
  • Vytvořit...