Přejít na obsah

schipe

Členové_50
  • Příspěvky

    205
  • Registrace

  • Přítomen

1 sledující

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Pořád někde
  • Fanoušek značky
    Panerai a AP

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

schipe's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

  1. schipe

    Tudor Pelagos

    Zkusím to tady. Koupím Tudor Pelagos černé s datumovkou v komplet balení. Díky za nabídky.
  2. @JR_2010 Krásně jsi to napsal. A k tomu zmiňování ohledně rozvědky......... Každá vojenská rozvědka někdy pracuje na hranici, spíš za hranicí zákona, aby získala informace. Je jedno o jaký režim jde. A je jedno o jakou zemi jde........
  3. Opět jsem měl tu čest s Kamilem směnit pytlík se zlaťákama za nějakou tu věc a jako vždy super. Dokonce jsem díky němu shodil i pár kilo. Jednoznačně doporučuji!! Petr
  4. Výborné jednání. Domluvili jsme se rychle, vše bez problémů! Doporučuji!
  5. Obchod v nejlepším pořádku. Kamil splnil, co napsal. Další z gentlemanů na této palubě. Doporučuji! Petr
  6. Přidám se k velmi spokojeným zde na fóru. Radost z obchodu a ze získané věci. Vše pečlivě zabaleno, max. důvěra, že zaplatím (a to jsem zapomněl kolik mám platit, takže platba proběhla na dvakrát.....). Je to opravdu gentleman!
  7. Máte někdo zkušenost s prodejcem Chrono 10:10 na Chrono 24? Mají i kamennou prodejnu v centru Prahy. Mají tam hodinky, po kterých už dlouho slídím a nemůžu je nikde rozumně sehnat... Děkuji za jakékoliv info.
  8. Jak si z toho sundal značky. Asi je zkušenej
  9. Když Bert tak hezky začal, přihazuji - 5.555Kč.
  10. No nic, jdu si pustit white wedding.
  11. Jeden kornout = 2, NE 4. Dva kornouty jsou 4.....
  12. Mně se na to nejvíc osvědčily broky.
×
×
  • Vytvořit...