Přejít na obsah

Honza S

Členové
  • Příspěvky

    15
  • Registrace

  • Přítomen

O uživateli Honza S

  • Datum narození 9.5.1979

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Olomouc
  • Fanoušek značky
    TISSOT

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

Honza S's Achievements

Začátečník

Začátečník (2/8)

  1. Třetí z třetice mých Casio hodinek. Více než dvacet let staré AW80. Spoustu let ležely v kumbále na poličce bez pásku. Dnes jsem koupil nový, podobný tomu původnímu. Jsou celkem dodrápané, nosil jsem je i na stavbu, jako pracovní. Už se z nich ošoupala ta původní stříbrná barva a pod tím je nažloutlý plast. Ale fungují stále perfektně!
  2. Casio MRW 200H Nosím spíše do lesa, do přírody. Lehké, jednoduché, už něco zažily.
  3. Ahoj přátelé. Dneska mi přišly první digitálky. Casio W737. Teda samozřejmě že jsem už nějaké, jako dítě, v minulosti měl. Ale teď v téměř 44 letech. Vybral jsem si je je hlavně kvůli odpočítávacím stopkám, které potřebuji na sport, jenž provozuji. Stopky mají dokonce možnost prednastavit si cílový čas a odložit zvukově signalizovaný start o 5 vteřin, což je pro mě naprostá bomba. Původně to měly být G-shock 5600, ale pak jsem objevil tyhle. No měl jsem obavy, jestli to nebude hračka pro děti, ale chyba lávky! Vypadají fantasticky, mají veškeré potřebné funkce (nebál bych se říct nabušené funkcemi), minerální sklíčko, WR 100m. Prostě zajímavá alternativa ke zmíněným Géčkám za super cenu 750,- Kč včetně poštovného, což je fakt za pakatel. Samozřejmě G-shock je jiná liga, hlavně v odolnosti, ale z tohoto mám fakt velkou radost.
  4. Honza S

    Seiko Street fighter

    Aha, nenašel jsem. Každopádně jsem se díval na názory a prakticky všichni se shodli, že je to hnus, což absolutně nechápu.
  5. Ahoj, Dnes jsem viděl v u nás v obchodě celou kolekci šesti limitovaných hodinek SEIKO Streetfighter. Nevím jestli tady o tom někdo už náhodou nepsal, ale jsou úžasné všechny. Ve skutečnosti vypadají ještě o hodně lépe než na fotce, jak už to bývá. Ještě navíc jsem generace, která vyrostla na této arcade hře, ještě na herních automatech v devadesátých letech. Takže jsem si je prohlížel asi půl hodiny, moje byla už dost nervózní. 86234.webp
  6. Přimlouvám se za ponechání v původním stavu. Pouze servis a vyčištění u hodináře, staré věci by měly mít trochu patinu. Jinak moc pěkné hodinky. Přeji ať to dobře dopadne.
  7. Přesně stejný problém jsem řešil na Tissotech 19mm, kožený pásek jsem chtěl vyměnit za kovový. 20 mm tam nevlezlo, musel by se zbrousit poslední článek a vypadalo by to blbě. Dal jsem 18 mm + redukce na 20 které se zbrousily na 19mm a myslím že to vypadá výborně. Akorát jsem musel vybrat jiný než jsem chtěl. Je potřeba tam dát hrubý, masivní který se skládá ze tří řad článků a ani není poznat že je to 18 mm. Původně jsem chtěl jemný design skládající se z pěti nebo sedmi řad ale ten se tam nehodil. Vypadal moc tence. Doufám že jsem to napsal tak že se to dá pochopit. Jsem celkem začátečník a neznám ty správné názvy, jak se tomu říká.
  8. Jsou krásné, mají moc pěkný tah, jestli se ti líbí tak si je kup. Chybu určitě neuděláš. Mě se tento styl líbí taky, ale určitě bych nebral se stopkama. Pro mě úplně zbytečné.
  9. Tento týden jsem koupil po dlouhém vybírání PRC 200 quartz černé, na kůži, bez chrona. Byly za 7000.- z kamenného obchodu. Na internetu de dají koupit levněji, ale já raději jistotu autorizovaného servisu, záruky atd. Původně jsem se zde chtěl "pochlubit" ale vím že tyhle hodinky tady moc neuznávají. Jsem z nich ale nadšený, jsou opravdu nádherné. Nejdříve jsem chtěl jen nějaké Festiny nebo Casia ale jak jsem se začal hlouběji zajímat, tak jsem téměř po roce vybral tyhle a dobře jsem udělal.
  10. Ano, nebudou na prodej, není u nich cena. Nevšiml jsem si toho. Jsou tu ale jiné ( Longines, Glashutte, Omega ) okolo 10 tis. Zachovalé Myslíte že je to dobrá cena? Nebylo by to na běžné nošení, spíš jen výjimečně.
  11. Dobrý den, chci se, prosím zeptat odborníků, jaký mají názor na tyto hodinky a tohoto prodejce všeobecně. Nabízí staré hodinky a nevím jestli se to hodí na nošení. Přeci jestli není velké riziko brzkých vysokých výdajů za servis a pod. Líbí se mi tyhle Rolexy ale mám strach jestli nejsou falzo a jesli už to prostě za tak staré hodiny nejsou vyhozené peníze. Vím samozřejmě že nikdo nemůže vědět v jakém budou stavu, jen chci Váš názor. Zde je odkaz na prodejce: Můj odkaz - Antik hodinky Nabízí zde i jiné staré, ale pěkné hodinky známých značek za dobré ceny. koupili byste to? Nebo znáte někoho kdo zde již něco koupil a byl spokojen? Velmi děkuji za odpovědi.
  12. Skromnej dotaz. Vyrábí se ještě podobné hodinky ( potápěčské, quartz, perpetual) a v této cenové relaci, max. 10 tisíc?
×
×
  • Vytvořit...