Přejít na obsah

flivver

Členové_50
  • Příspěvky

    330
  • Registrace

  • Přítomen

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Bratislava

flivver's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

  1. Alebo TA Damaska, alebo TI Damaskové... Asi by sme ich nemali spomínať v rebríčku, keďže nie je jasné, ako sa na ne (alebo na neho?) odkazovať, vieme iba, že sú technologickou jedničkou . No dobre, viem, že to nie je smiešne.
  2. flivver

    Invicta

    Ospravedlňujem sa za uvedenie svojho príspevku známym vtipom
  3. flivver

    Invicta

    Máš ho malý? Nezúfaj! Strč do úľa, pobúchaj! Vieš, uvedieš sa tu príspevkom o hudlaloch a potom chceš pohladenie, lebo neustojíš drsnejšiu odpoveď. A mýliš sa v jednej veci. Väčšina ľudí tu nespája hodnotu hodiniek s cenou, možno na to časom prídeš. Takisto sa musíš zmieriť s faktom, že vlastníctvom hodiniek tejto značky nevyvoláš uznanlivé mručanie miestneho osadenstva. Dôvodov bolo už uvedených dosť, aj priamo v tomto vlákne.
  4. Gratulácia, fajn hodinky, občas po nich tiež pokukujem. Toto by sa ti mohlo hodiť
  5. flivver

    Zraz Bratislava

    Ak by bol termín posunutý, možno by som sa zastavil. 14.9. totálne nevyhovujúce.
  6. U Davosy je omylom foto chrona, inak sú naozaj hlboko pod 1000 Eur. S prvými miestami až taký problém nemám. - Stowa podarená - nový Rasmus na wristshotoch vyzerá zaujímavo (na rozdiel od sterilne a nepodarene vyzerajúcich oficiálnych fotiek) - nad Omegami sa tu tiež už ochkalo - akurát Panerai úplne mimo mňa, ku JLC sa rdšej nevyjadrím, lebo bude flame a UN IMHO patrí na prvé miesto.
  7. mám od gurmána ďaleko, sú to z manželkinho pohľadu bežné a jednoduché jedlá, akurát ich trochu viac upravila kvôli fotkám. Baví ju varenie, najradšej by mala reštauráciu, tak sa zatiaľ "vyvršuje" na mne a ja jej to zakazovať nebudem, nechcem mať doma tichú domácnosť Zrovna tá sa jesť nemusí
  8. Skús sa trochu pohrabať TU, možno sa ti trochu ujasní výber, keď si nejaké filtre pozapínaš. Sú tam aj šmejdy, ale to už tu hneď odhalíme a zase nie je tam všetko.
  9. Nie je jednoduché niečo rozumné poradiť, keď nie sú vstupy. Dal si model, ktorý sa ti páči, predpokladám, že u väčšiny osadenstva nevzbudil väčšiu emóciu, než pocit nutnosti kliknúť myšou na tlačidlo Back. Chcelo by to špecifikovať, čo hľadáš. Quartz? Automat? Športové? S chronografom? Spoločenskejšie? Veľké? Malé? Modré? Zlaté? S tríciom?... Potom sa dá odpichnúť. Inak v tomto príspevku bude kus pravdy.
  10. Najprv sa tu poobzeraj, počítaj si. Občas takéto lásky na prvý pohľad pri hodinkách rýchlo vyprchajú. Čo sa týka tých tebou vybraných, nie je tam dobrý pomer cena/výkon. Za tie peniaze vieš nakúpiť lepšie.
  11. To sú ony, vďaka. Edit: ak ich niekto má v slušnom stave a pustil by ich, nech sa mi ozve.
  12. Páni, čo to bol za model detských Prim? Rok cca 1973, mali bordový ciferník, čísla v bielych krúžkoch. Nejak ich neviem dohľadať.
  13. No, už som naozaj veľmi OT, ale keď sa pýtaš, tak áno, perfektne. Ale halušky nevie, na tie chodím k matke Fotky sú v kulináriu
×
×
  • Vytvořit...