Přejít na obsah

vzduch

Členové_50
  • Příspěvky

    720
  • Registrace

  • Přítomen

2 sledující

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Valašsko

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

vzduch's Achievements

Závislák

Závislák (6/8)

  1. Nějaký tip na mašinku, která vyčistí sedačku? Psisko tam samozřejmě leze, přehoz žena nechce a profesionální čištění se prodraží. Profesionální mašinu opravdu nechci.
  2. Máte nějaký dobrý tip na lázně po TEP kolene? Nejlépe osobní zkušenost. Díky
  3. U nás ve Zlíně cigoši skoro nejsou, ale jsme v obležení: Uh. Hradiště, Staré Město, Kroměříž, Přerov, Holešov, Vsetín. Bezďáci, feťáci se tu vyskytují. U těchto typů lidí jeden nikdy neví, co se jim honí v palici. Preventivně jsem dceru přihlásil do Krav Magy.
  4. Se to nějak nakupilo. Asi nepůjdu zítra do fabriky.
  5. A co tak rozšířit prostor o jiné druhy chladných zbraní? Já mám nože rád, ale také se v tomto směru zajímám o meče, šavle, ... Např. https://www.outfit4events.cz/czk/produkt/9429-italsky-rapir-leonello-16-stol/
  6. Proč taliánský nůž? Nechal bych mu něco vyrobit od českého nožíře. Je to více osobní.
  7. Smekám. A ten tvůj komentář je dostačující
  8. Kde a proč jsi takovou věc pořídil? Já občas něco obdobného domů donesu a ženu neinformují. To je pak veselo
  9. Jo, jo Zakopané a Tatry z této strany nejsou k zahození (absolvováno s rodinou). Náš chlapský výlet je spíše odpočinkový. Cesta vlakem, procházka městem, nějaká ta historie, hospoda. Solné doly jsou v plánu druhý den. Ale jde mi o osobní zkušenost a doporučení z Krakowa.
  10. S kamarády občas někam zajedeme na výlet bez ženských. Teď je to Krakow. Máte nějaké tipy na hospody či jiné pamětihodnosti?
  11. Tak já šlápl tento rok také prvně do pedálů a v těch našich kopečkách "Hostýnkách" jsem myslel, že chcípnu. A to chodím 2x týdně na spinning, kde to protrpím. Po rovině mě jezdit nebaví, silničku nechci. Jestli já už nejsem starej (58)? Začal jsem přemýšlet o elektrokole, ale zas mám nějak v sobě zafixováno, že už to není kolo a nejedná se o tu pravou, syrovou cyklistiku. Se s tím budu muset poprat, ale až mi vymění koleno! Biku zdar
  12. Oznam to, jinak mu to bude procházet bez trestu a naletí mu více lidí. Přidat k oznámení by se měli i další, které tahá za nos. Z trestně právního hlediska by se mohlo jednat o podvod a kdo ví, kolik takových je.
  13. pro Xenomorfus: Další superhrdina. Tip pro Marvel!
×
×
  • Vytvořit...