Přejít na obsah

palom

Členové_50
  • Příspěvky

    1 153
  • Registrace

  • Přítomen

4 sledující

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž

Návštěvy profilu

11 972 zobrazení profilu

palom's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

  1. Kolegovia, narazil som ma jeden kúsok igenov, s ktorým by som si chcel obohatiť zbierku, no keďže Primky boli dlho mimo moj hladacik,tak by som sa chcel poradiť. Mám ponuku Sportov, ktoré majú az priliz dobrý stav puzdra a sklicka. Vedeli by ste mi poradiť, či sa nahodou nejedna o druhotriednu repliku resp. zlepenec o ktorom sa tu už pár rokov diskutuje? Nerád by som zainvestoval do hlúposti. Diky moc
  2. UN sú na živo ťažkopádne. Za mňa jedine BP….ale 5015
  3. Ja viem….ako každé sú mi velke. Ale neviem sa na ne vynadivat.
  4. K:iPhone 8 a vyššie v peknom stave
  5. Predám manzelkin Renault Clio Grandtour Energy TCe 120 Intens EDC automaticka prevodovka. Auto je v spicovom stave s najazdom 36.000 km. Sucastou predaja je sezonne prezutie. Blizsi popis: rv 05/2017,benzin 1.2, 120HP, LED svetla, interier koza-latka, stmievacie zrkadlo, LCD infotament a mnoho dalsieho, vyborna spotreba a vykon. Cena 15000eur/ 375000 czk VIN: VF17RBU0D57521653 Najazdené km: 36000
  6. Vyberam nieco stylove a urcite tu s touto radou niekto jazdil, tak by som sa chcel spytat, ci ma niekto z vas skusenosti s MB w221, V8, benzin. Diky moc
  7. Ahojte, chcel by som sa spytat miestneho osadenstava, ci mate skusenosti s X5 mod. G05....spolahlivost, co vas stve apod?...diky moc
  8. Este uprava zadneho bumper-a a s vynimkou drobnosti renovacia kompletna, takze este par tyzdnov mozem vyuzivat ako daily car.
  9. viem, ze toto tema tu bolo premielane niekolkokrat a vzdy sa jednalo o specificky problem. Chcel by som sa na vas obratit s prosbou o radu. Neter oslavi 18te narodeniny a rad by sme jej venovali zaujimavy darcek - a ako inak hodinky. Velmi tazko sa mi hlada, kedze v damskom segmente sa neorientujem. Kvalitativne a cenovo si myslim, ze by sme sa mohli hybat ala tissot, seiko. Specifikacie o ktorych viem, su rozhodne mechanika, nadcasovy dizajn, kedze by som bol rad, keby ich nosila hoooodne dlho, a male zapastie a drobnu postavu. Holcina nie je ziadna fiflena, je to normalna holka z gymplu v dzinoch, ktora rada foti, ma rada prirodu a ignoruje vsetky party a parby. diky moc za rady
  10. IWC s pôvodným modifikovaným ETA kalibrom kúpiš ba CH24 za 5k EUR. Dizajnovo je úplne totožný s novým modelom. Výnimku tvorí priehlad na strojček. Je teda otázkou či priplácať za in house na totožných hodinkach.
  11. Keď portugalcov, tak jedine biely chronograph so zlatými indexami… ten je podľa mňa jediný pravý
×
×
  • Vytvořit...